• EN
    /  4
شهردارملایر قبل از خطبه ها با نمازگزاران ملایری سخن گفت.
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ 

بمناسبت 14تیرماه روز شهرداری ها، مهندس بابایی شهردارملایر در سخنانی به تشریح فعالیتهای همکارانش پرداخت.

 

 شهردارملایر با تشریح وظایف این نهاد خدمات رسان به اجرای طرح مهم "محله محوری" اشاره کرد و گفت : بر این اساس با اطلاع رسانی قبلی و به دور از وعده های غیرعملیاتی با مدیران شهری درمحلات مختلف شهر حضوریافته ومشکلات شهروندان را بررسی کردیم.

دراین میان با تشریح وضعیت نقدینگی و درآمدی شهرداری نگاه مثبت شهروندان را به کارهای دردست اقدام شهرداری جلب کردیم.

 

شهرداری بدلیل گستردگی فعالیتها و ارتباط آن با ادارات و افراد مختلف، محلی برای رانت خواری عده ای سودجو بود که براساس قولی که به شورا داده بودم این منافذ را شناسایی و مسدود و دستهای رانت خوار را قطع کردیم.

 

کارگران شاغل در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری دارای مشکلات زیادی بودند که این امر مورد بررسی و بازببنی قرارگرفت،برای آنها  فیش حقوقی صادرشد و وضعیت حقوقی آنها ساماندهی شد.

 

علیرغم میل بعضی ها، کارخانه آسفالت راکدشهرداری مجددا به چرخه تولید افتادتاعلاوه بر تامین آسفالت مورد نیاز طرحهای عمرانی محلی برای تامین درامدپایدار شهرداری باشد.

 

علیرغم مشکلات بودجه ای، پروژه های نیمه کاره ای که 4_5سال تعطیل بود ومیتواند برای شهر انتفاع داشته باشد آغاز بکار کرد و از کلنگ زنی پروژه جدید خودداری شد.

 

بدلیل تجاربی که از سالها خدمت کسب کرده ام با اعضای شورا قرار یکساله دارم تا کارهایم بررسی شود و در صورت رضایت شهروندان و شورا کارهایم را ادامه دهم.

.پروژه بام ملایر که برای توسعه شهر ملایر دارای اولویت است ،به مرور تکمیل خواهد شد.

دومنطقه ای بودن شهرداری ملایر قانونی نبود و بهمین دلیل ادغام شد.

 

ازنظر "شهرداری الکترونیک" نسبت به خیلی از شهرداری ها عقب هستیم ولی با نصب نرم افزار درحال ورود اطلاعات هستیم تا به وعده شفاف سازی جامه عمل بپوشانیم.

 

درباب دفن زباله ،مشکلات زیست محیطی داشتیم که دراین خصوص با مشورت و همکاری کارشناسان و بخش خصوصی اقداماتی انجام شده.

 

جدا سازی آب فضای سبز را از آب شرب جدا نمودیم طوری که تمام آبیاری  سطح فضای سبز از آب شرب جدا شده است

 

به دور از عوام فریبی و در راستای تحقق اهداف و مقررات شهرداری ها، قصد تغییرساختار در شهرداری را داریم که این امر به  همکاری مردم نیاز دارد.

 

با هدف رونق کسب و کار و رضایت شهروندان، عوارض شهرداری  امسال افزایش نداشته است

 

 بازگشت                   

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0