• EN
    /  5
برنامه های سازمان آتش نشانی و خدمات آتش نشانی به مناسبت روز آتش نشانی
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ 

به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهر روز آتش نشانی برنامه هایی توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر به نقل از وحید جوادی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی در روز چهارشنبه چهارم مهر پرسنل آتش نشانی به همراه مدیر عامل و جمعی از مسئولین شهرداری با امام جمعه ملایر دیدار کردندکه در این دیدارصمیمی امام جمعه ملایر ضمن تبریک روز آتش نشانی از مدیر و پرسنل سازمان تقدیر به عمل آورد.

در همان روزدیدار با دو خانواده شهید از پرسنل شهرداری ملایر انجام شدابتدا با خانواده همکار گرامی آقای بهزاد چهاردولی فرزند شهید گرانقدر علی نجات چهاردولی و همکار گرامی آقای مهدی علیاری فرزند گرامی شهید علی یار علیاری که بااهدا لوح و کارت هدیه از آنان تقدیر شد.

جوادی اضافه نمودکه در بعد ازظهر روز پنج شنبه پنجم مهر ماه غبار روبی و اهدای گل از قبور مطهر شهدا در بهشت هاجرانجام گرفت.

و در مراسم ویژه روز آتش نشانی در محل سالن اداره ارشاد اسلامی در روز هفتم مهرماه با حضور مسئولین محترم ادارات و نهادهابرگزار شد.

در این مراسم حضرت حجت والاسلام و المسلمین برقراری امام جمعه محترم ملایر،آقای دکتر فتحی معاون محترم استاندارو فرماندار ویژه ملایر،رئیس و تنی چند از اعضاء شورای اسلامی شهر ملایر مهندس بابایی شهردار ملایر همراه با مسئولین سازمان ها و واحدهای شهرداری و همچنین آتش نشانان ملایر همراه با خانواده حضور داشتند.

در پایان  این مراسم  از تعدادی از آتش نشانان نمونه و همچنین برگزیدگان مسابقات ورزشی آتش نشانان با اهداء لوح و جوایز تقدیر شد.بازگشت                   

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0