.

جزئیات خبر

فاز اول توزیع فیشهای عوارض نوسازی و بهای خدمات پسماند آغاز شد

اداره ارتباطات
4943
1398/07/28
فاز اول توزیع فیشهای عوارض نوسازی و بهای خدمات پسماند آغاز شد

از جمله منابع درآمد پایدار شهرداریها، عوارض نوسازی، مشاغل و پسماند است که شهرداری ملایر یک بار در سال از ابتدای آبان ماه ، اقدام به توزیع فیشهای مربوط به این عوارض در سطح مناطق شهر می نماید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر حسین بابایی شهردار ملایر ضمن اعلام این خبر گفت: برای وصول کدهای درآمدی و فرهنگ سازیِ پرداخت به موقع عوارض، علی الخصوص نوسازی و مشاغل، لازم است شهرداری ملایر با انجام زیرساختهای لازم، محاسبه دقیق مبلغ عوارض و توزیع به موقع فیشها‌ به شهروندان، اقدامات لازم را انجام دهد تا به این ترتیب با تأمین منابع مالی، نسبت به اجرای پروژه‌های خدمات شهری و عمرانی و همچنین پروژه‌های مختلف شهرداری اقدام اساسی به عمل آید.

شهردار ملایر افزود: پرداخت قبوض عوارض در حقیقت مشارکت شهروندان در پویایی و نوسازی و تمیز نگه داشتن شهر است که در صورت خوش حسابی شهروندان در پرداخت این قبوض، شامل 10 درصد تخفیف و در صورت عدم پرداخت تا پایان سال، شامل 9 درصد جریمه دیر کرد و قبوض ارائه شده شامل 20 درصد تخفیف بهای خدمات پسماند خواهند بود.

بابایی گفت: در این فاز، پرداخت عوارض صرفاً غیر حضوری و از طریق شناسه ی قبض و شناسه ی پرداخت می باشد و از روشهای زیر قابل پرداخت است:

*درگاه اینترنتی شهرداری ملایر www.malayer.ir

*کلیه دستگاههای  ATMبانکهای ملی و کشاورزی و  سپه

*کلیه دستگاههای POS شرکت سامان کیش

وی ادامه داد، در صورتی که شهروندان عزیز در قبضهای خود با ایراد و یا اشکالی مواجه شوند، می توانند پس از دریافت فیش خود، به سایت اینترنتی شهرداری ملایر www.malayer.ir و یا با شماره 33354042 داخلی 159 تماس حاصل نمایند.

در پایان شهردار ملایر ابراز امیدواری کرد که با همکاری و همیاری شهروندان محترم در پرداخت به موقع عوارضِ نوسازی، شهرداری را در ارائه خدمات دهی مناسب و بیشتر کمک کرده و در راستای توسعه ی عمران  و آبادانی شهر گام بردارند و از جوایز خوش حسابی نیز بهره مند شوند تا شاهد رونق فعالیتهای شهرداری و آبادانی بیشتر باشیم.