.

جزئیات خبر

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با شهردار ملایر

روابط عمومی
2168
1398/10/03
دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با شهردار ملایر

محمد رضا احسانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به همراه معاونین و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر با شهردار ملایر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر در این دیدار حسین بابایی شهردار ملایر ضمن عرض خیر مقدم گفت: با توجه به وجود تعداد زیاد هنرمندان در ملایر، متأسفانه این شهر فاقد خانه های فرهنگ و نمایشگاه هنری است که اگر مساعدتی از طرف استان صورت پذیرد می توان جهت ساخت و احداث فضاهای جدید و یا اختصاص اماکن موجود به این بخش اقدام نمود.

بابایی در ادامه از ساخت خانه ی فرهنگ توسط شهرداری خبرداد و گفت: ما ساختمان کوروش این شهر که متعلق به شهرداری است را جهت برپایی نمایشگاهای مختلف از جمله نمایشگاههای فرهنگی - هنری اختصاص داده ایم تا هنرمندان جهت ارائه هنر خود از آن استفاده نمایند.

در ادامه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان نیز در سخنانی ضمن تشکر و قدر دانی از فعالیتها و اقدامات شهرداری ملایر در خصوص اهمیت به فرهنگ و برقراری نمایشگاههای متعدد فرهنگی – هنری گفت: از همکاری شهرداری ملایر در پروژه ی «شهر خلاق»  که تأثیر قابل توجهی در مجموعه ی شهری دارد تشکر می کنم.

وی گفت: ملایر ظرفیت شهر خلاق را دارد و شاخصهای آن باید مشخص شود.

احسانی در پایان تقاضا نمود در صورت امکان معبری از معابر ملایر به نام فرهنگ و هنر نامگذاری گردد و در آن از المانهای فرهنگی و هنری استفاده شود و محل برگزاری تئاتر خیابانی و نمایشگاه خیابانی باشد.