.

جزئیات خبر

اجرای مانور سنجش آمادگی عملیات زمستانی شهرداری ملایر

روابط عمومی
1872
1399/09/16
اجرای مانور سنجش آمادگی عملیات زمستانی شهرداری ملایر

با توجه به فرا رسیدن فصل زمستان و لزوم آمادگی برای مقابله با برف و یخبندان در سطح شهر، شهرداری ملایر مانور سنجش آمادگی عملیات زمستانی را برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مجتبی داوری معاون خدمات شهری شهرداری ملایر ضمن اعلام این خبر گفت: با عنایت به در پیش بودن فصل زمستان و لزوم آمادگی برای مقابله با برف و یخبندان در سطح شهر، شهرداری ملایر ضمن برگزاری جلسات هماهنگی بین بخشی و خرید مصالح و تجهیزات مورد نیاز، به منظور سنجش آمادگی سازمانی، اقدام به برگزاری مانور عملیات زمستانی نمود.

داوری گفت: در سال جاری تعداد 10 دستگاه موتور پمپ، پمپ کفکش و لجن کش جهت آبکشی از معابر و منازل خریداری شده و در اختیار اکیپ های اجرایی قرار گرفته است.

معاون خدمات شهری شهرداری افزود: برای برف روبی و یخ زدایی معابر نیز تعداد سه دستگاه تیغه برف روب، یک دستگاه گریدر و یک دستگاه نمک پاش مکانیزه و تعداد 12 دستگاه کامیونت بنز خاور و نیسان در اختیار ستاد عملیات زمستانی قرار گرفته است که در مواقع لزوم با حداکثر توان و ظرفیت مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

وی در پایان گفت: در سال جاری بنا به تجربیات سال های گذشته و با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی بیش از 200 تن نمک خریداری و در محل سوله چند منظوره بحران در مکانی مناسب نگهداری می شود و کلیه ماشین آلات مورد استفاده در عملیات زمستانی بازسازی و تعمیر شده و آماده به کارگیری در فصل زمستان هستند.