.

جزئیات خبر

برگزاری طرح «درختی برای مادرم» به مناسبت میلاد فرخنده حضرت زهرا(س)

اداره ارتباطات
1662
1399/11/18
برگزاری طرح «درختی برای مادرم» به مناسبت میلاد فرخنده حضرت زهرا(س)

به مناسبت میلاد فرخنده حضرت زهرا (س)، هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر و به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر طرح «درختی برای مادرم» با حضور شهردار محترم، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و کارشناسان سازمان، برای سومین سال متوالی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر در این مراسم شهردار ملایر ضمن تبريک ميلاد با سعادت اُسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل، حضرت فاطمه (س) گفت: سیره عملی و تربیتی بانوی مکرم اسلام حضرت صدیقه کبرا (س) الگویی کامل ‌برای زنان و دختران در خانواده و جامعه است.

حسین بابایی خاطر نشان کرد: این طرح با هدف گرامیداشت مقام مادر و فرهنگ‌سازی در جهت حفظ و گسترش فضای سبز شهری با اهدا نهال به بانوان محترم اجرا می‌شود.

شهردار ملایر اظهار داشت: این روز فرخنده را به همه مادران و بانوان سرزمین اسلامی‌مان به ویژه بانوان شاغل در خانواده بزرگ شهرداری‌ها تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم بانوان جامعه با تأسی از شخصیت ممتاز و برجسته حضرت فاطمه(س)، از زندگی کوتاه زهرای اطهر الگو بگیرند.

شایان ذکر است این طرح به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا به صورت سیار و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح شهر اجرا شد.