.

جزئیات خبر

بهسازی و تکمیل بوستان محله‌ای امین

روابط عمومی
844
1400/02/16
بهسازی و تکمیل بوستان محله‌ای امین

عملیات بهسازی، بازسازی، جدول‌گذاری، لوله‌گذاری و انتقال آب، تسطیح و محوطه‌سازی، تکمیل مبلمان شهری و فضای سبز بوستان امین آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مهدی بهرامی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با اعلام این خبر، افزود: این عملیات به همت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر و با هدف ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان، خدمت‌رسانی بهینه و مطلوب و احترام به مطالبات شهروندان گرامی، انجام می گیرد.

بهرامی، بهسازی و توسعه فضای سبز بوستان‌های محله‌ای را به عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های این سازمان در راستای ارتقای خدمت‌رسانی دانست و آن را عاملی کلیدی در سلامت روحی و روانی شهروندان  عنوان کرد و گفت: امروزه توزیع عادلانه امکانات یکی از شاخص‌های اصلی توسعه پایدار در شهرها به شمار می‌آید که عدم تحقق آن موجب بروز نارضایتی در بخشی از شهر می‌شود و می‌تواند آسیب‌های مختلفی را به دنبال داشته باشد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تصریح کرد: عملیات لوله‌گذاری جهت  انتقال آب غیرشرب به این بوستان انجام شده است و پس از اتمام عملیات عمرانی، فضای سبز این بوستان تکمیل خواهد شد.

بوستان امین در انتهای خیابان امین نرسیده به خیابان عارف، واقع در خیابان شهید وفایی ( خیابان بروجرد سابق) قراردارد.