.

جزئیات خبر

جداسازی مسیر رفت و برگشت خیابان 24 متری ظهیری با گل میخ پلاستیکی

اداره ارتباطات
937
1400/02/23
جداسازی مسیر رفت و برگشت خیابان 24 متری ظهیری با گل میخ پلاستیکی

با توجه به عریض بودن خیابان 24 متری ظهیری، سرعت بالای وسایل نقلیه و سبقت‌ های غیرمجاز و خطرناک خودروها مسیر رفت و برگشت آن با گل میخ پلاستیکی جدا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر حسین بابایی شهردار ملایر ضمن اعلام این خبر گفت عملیات اجرایی آن توسط اداره مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری انجام گرفته که قرار است از میدان آزادگان تا انتهای خیابان 24 متری ظهیری انجام شود.

بابایی در ادامه از جداسازی مسیر رفت و برگشت این معبر حدفاصل تقاطع خیابان سعدی تا تقاطع خیابان شهید رضایی به طول 395 متر خبر داد و گفت این اقدام به منظور افزایش ایمنی عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین پیاده و کانالیزاسیون جریان ترافیک با استفاده از حدود 400 عدد گل میخ پلاستیکی انجام شده است.

بابایی در انتها گفت جداسازی مسیر رفت و برگشت خیابان شهید نواب صفوی از میدان آزادگان تا تقاطع خیابان سعدی و ادامه خیابان 24 متری ظهیری به طول 350 متر در دستور کار اداره مهندسی وایمنی ترافیک شهرداری قرار دارد که به زودی عملیاتی می شود و ابراز امیدواری کرد با انجام این کار مشکل ایمنی عبور و مرور و جریان روان ترافیک در این خیابان برطرف گردد.