.

جزئیات خبر

مجید فرجی بعنوان شهردار ملایر معرفی شد

اداره ارتباطات
1231
1400/06/31
مجید فرجی بعنوان شهردار ملایر معرفی شد

با حکم سید سعید شاهرخی استاندار همدان  مجید فرجی که قبل از این معاون امور زیربنایی، شهرسازی و حمل و نقل شهری شهرداری ملایر بود به عنوان شهردار ملایر منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر مراسم تودیع و معارفه شهردار ملایر با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر، مدیر کل دفتر امور شهری و شورا های استانداری همدان، اعضای شورای تأمین ملایر، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ملایر ، رئیس دفتر نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسئولین ادارات و جمعی از معاونین و مسئولین شهرداری در سالن جلسات فرمانداری ویژه ملایر برگزار شد.

در این مراسم علی سبزینی رئیس شورای اسلامی شهر ملایرضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و تسلیت اربعین حسینی از زحمات چهار ساله بابایی در زمان تصدی شهرداری ملایر تشکر کرد و گفت از شاخصه های اصلی بابایی تکمیل پروژه های نیمه کاره شهرداری است که با کاری جهادی بسیاری از آنها را به اتمام رساند.

سبزینی در ادامه گفت پس از بحث و بررسی اعضای شورا با 6 رأی مجید فرجی به عنوان شهردار ملایر به استانداری معرفی و امروز با حکم استاندار منصوب شد و از فرجی خواست روح خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد و در این مسیر پر پیچ و خم ثبات قدم داشته و با تمام توان به جلو برود و خواستار تعیین تکلیف ملک راستان و تقاطع غیر هم سطح میدان دکتر احمدی شد.

در ادامه حسین بابایی شهردار سابق ملایر در سخنانی عملکرد 4 ساله خود را برشمرد و گفت در سال 96 پس از تحویل گرفتن شهرداری یکی از معضلات پروژه های نیمه کاره و نیروهای مازاد در شهرداری بود که امروز بسیاری از پروژه ها تکمیل و در این مدت نه تنها به نیرو های شهرداری اضافه نشد بله کسانی هم که بازنشسته شدند را جایگزین نکردیم و کاهش نیرو داشتیم و مبارزه با فساد و سلامت اداری را سر لوحه کار خود قرار دادیم.

بابایی در ادامه از سه برابر شدن بودجه شهرداری در این مدت خبر داد و گفت پرداخت حقوق پرسنل در این مدت بیش از 5 برابر شده و آیتمهای درآمدی زیاد شده به سوی شهرداری الکترونیک رفته ایم و 30سامانه الکترونیکی در راستای شهرداری الکترونیک راه اندازی کرده ایم.

در ادامه درویشی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان در سخنانی از زحمات بابایی شهردار سابق ملایر تقدیر نمود و گفت بابایی از شهردار های کار بلد و با حوصله استان بود که با حمایت مسئولین شهرستان باعث رشد و توسعه شهرداری شد و از شورای اسلامی شهر بابت انتخاب درست فرجی تشکر کرد و از فرجی درخواست کرد برای پیشبرد امور، برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته و با توجه به اسناد بالا دستی از قبیل سند ششم توسعه و گام دوم انقلاب و ... بهره گیری و برنامه ریزی کند.

در ادامه ولدی معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر در سخنانی ضمن خیر مقدم به حضار و تشکر از زحمات بابایی گفت ایشان در دوران خدمت خود به عنوان شهردار بالا تر از توان خود و عالی کار کرد و نشان داد در شهرستان می توان با سلامت کار کرد و از زحمات شورای اسلامی دوره پنجم نیز تشکر و از حسن انتخاب شورای دور ششم تشکر کرد.

در انتها با قرائت حکم استاندار فرجی به عنوان شهردار ملایر معرفی و با اهدای چندین لوح تقدیر از زحمات بابایی تقدیر به عمل آمد.