.

جزئیات خبر

نخستین اقامتگاه موقت ستاد مدیریت بحران استان همدان در ملایر افتتاح گردید

روابط عمومی شهرداری ملایر
667
1400/11/14
نخستین اقامتگاه موقت ستاد مدیریت بحران استان همدان در ملایر افتتاح گردید

در دومین روز از ایام الله دهه ی مبارکه فجر ساختمان اداری حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ملایر در کنار ساختمان مدیریت بحران شهر ملایر افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، در آیین افتتاح  این مراسم که با حضور سیدمحمدرضا میرصفدری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری همدان، حسین فارسی سرپرست فرمانداری ویژه ملایر، اسماعیل حمزه لویی مسؤول دفتر احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، احمد چهاردولی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ملایر، مجید فرجی شهردار ملایر و جمعی از مدیران و کارکنان ادارات و نهادهای ملایر برگزار شد، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری همدان با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۷۷ پروژه همزمان با دهه فجر در این استان، گفت: بیش از ۹۰ درصد این پروژه‌ها در دهه فجر افتتاح و کمتر از ۱۰ درصد کلنگ‌زنی می‌شود.

میرصفدری با بیان اینکه سیاست دولت تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره است، افزود: در شهرستان ملایر نیز ۱۴۰ پروژه با اعتباری حدود یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود که شهرداری ملایر در این زمینه همواره پیشتاز است.

سرپرست فرمانداری ویژه ملایر نیز شهرداری را مجموعه‌ای پویا و پیگیر دانست و اظهار داشت: در شهرداری ملایر با وجود کاهش درآمدها، طی سال‌های اخیر، ده‌ها پروژه در حال انجام است.

حسین فارسی افزود: ملایر در اجرا و تعداد پروژه‌های دهه فجر و هفته دولت یکی از شهرستان‌های سرآمد استان همدان است.

در این مراسم مجید فرجی، شهردار ملایر نیز ضمن عرض خوش آمدگویی به حضار، درسخنانی گفت: این ساختمان در بلوار نبوت و در محوطه ستاد مدیریت بحران شهرداری ملایر بنا گردیده و برای احداث آن که به نام ساختمان اداری شهید باکری نامگذاری شده، با تکمیل آسفالت محوطه و دیوار کشی پیرامون آن،  در مجموع ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از اعتبارات داخلی شهرداری هزینه شده است.

شهردار ملایر یادآور شد: در استان همدان، این نخستین اقامتگاه موقت ستاد مدیریت بحران است که بنا گردیده و در سه طبقه به مساحت 640 متر مربع  و با ظرفیت ۶۰ نفر نیروی انسانی و امکاناتی همچون آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی، حمام و رخت‌شوی خانه آماده بهره برداری می باشد.

فرجی با اشاره به اینکه طبقات اول و دوم این ساختمان کاربری اداری دارد، گفت.: در کنار این ساختمان سه عدد سایبان و فضای مسقف پارکینگی به منظور پوشش ماشین آلات سبک و سنگین شهرداری در مقابل شرایط جوی احداث گردیده که جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان ملایری در خدمت شهروندان محترم می باشد.