.

جزئیات خبر

برپایی نمایشگاه مطبوعات و کتاب در ایام الله دهه ی مبارکه فجر

روابط عمومی شهرداری ملایر
454
1400/11/18
برپایی نمایشگاه مطبوعات و کتاب در ایام الله دهه ی مبارکه فجر

به مناسبت بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در طلیعه چهل و سومین فجر انقلاب، نمایشگاه مطبوعات و کتاب برپا گردید و در طول ایام الله دهه مبارکه فجر، برای استفاده علاقمندان دایر می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مجید فرجی شهردار ملایر، با اعلان این خبر گفت: این نمایشگاه با همت اداره فرهنگی اجتماعی این  شهرداری و با همراهی شورای اسلامی شهر ملایر برگزار گردیده و همه روزه صبح ها از ساعت 10 تا 13 و بعد از ظهر ها از ساعت 16 تا 19 در سرای فرهنگ و هنر واقع در خیابان شهید رجایی، پذیرای شهروندان فرهنگ دوست ملایری است.

فرجی افزود : در این نمایشگاه، عکس ها و تصاویر ارزشمند دوران انقلاب اسلامی مردم ملایر به رهبری حضرت آیت الله سید محمد میرشاهولد، نیز جهت بازدید علاقمندان برپا گردیده که یاد آور حضور پرشور مردم انقلابی ملایر در دوران مبارزات مردمی این شهر بر علیه طاغوت ستمشاهی پهلوی می باشد.

شهردار ملایر ضمن تقدیر از برگزار کنندگان نمایشگاه ها گفت: نمایشگاه عفاف و حجاب که به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) از ابتدای بهمن ماه برپا شده بود، در همین مکان همچنان پابرجاست و علاقمندان به خرید چادر و وسایل حجاب می توانند از این نمایشگاه نیز دیدن نمایند.