.

جزئیات خبر

آمادگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر جهت چهارشنبه آخر سال

اداره ارتباطات و امور بین الملل
507
1400/12/23
آمادگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر جهت چهارشنبه آخر سال

کارکنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ملایر جهت مقابله با خطرات احتمالی چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل به سر می برند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر مجید فرجی شهردار ملایر با اعلام این خبر افزود: هر ساله چند روز قبل از فرارسیدن چهارشنبه آخر سال، روشن کردن آتش و بازی با شعله های آتش توسط کودکان و نوجوانان در سطح شهر مشاهده می شود، که بعضاً منجر به ایجاد صدمات جبران ناپذیرِ جانی و مالی می شود که به این منظور همکاران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، در این ایام آماده ی خدمات و امداد رسانی می شوند.

فرجی ادامه داد: به همین منظور بیش از 150 متر بنر در راستای هشدار به خانواده ها و کودکان و نوجوانان در خصوص صدمات بازی کردن با مواد محترقه و آتش بازی، چاپ و در سطح شهر نصب خواهد شد.

شهردار ملایر در ادامه از جمع آوری لاستیک های فرسوده در سطح شهر خبر داد و گفت: چگونگی استفاده از کپسول های اطفای حریق و موارد ایمنی و عدم استفاده از وسایل خطر آفرین مانند شعله های آتش و انواع ترقه ها و آتش افشانه ها را در مدارس آموزش داده ایم.

شهردار ملایر در انتها، از تجهیز سازمان آتش نشانی ملایر به سه دستگاه خودرو سبک خبر داد و از همشهریان عزیز تقاضا نمود مراقب کودکان و نوجوانان باشند تا شاهد صدمات ناشی از خطرات احتمالی چهارشنبه و روزهای آخر سال  نباشیم.