.

جزئیات خبر

کتاب الکترونیک گردشگری شهر ملایرطراحی شد

محمد رضا طالبیان
466
1402/08/08
کتاب الکترونیک گردشگری شهر ملایرطراحی شد

کتاب الکترونیک گردشگری شهرستان ملایر به منظور شناساندن اماکن تاریخی، مذهبی و گردشگری ملایر به همت شهرداری ملایر تهیه و در اختیار مسافرین و گردشگران قرار گرفت.

مجید فرجی شهردار ملایر ضمن اعلام این خبر افزود این کتاب به ۸ زبان زنده دنیا شامل فارسی، عربی، انگلیسی، روسی، چینی، آلمانی، ترکی و فرانسوی و به صورت گویا طراحی گردیده و در اختیار توریستها و گردشگران ایرانی و خارجی و علاقمندان قرار گرفته است.

شهردار ملایر در ادامه گفت  این کتاب شامل کلیه اماکن گردشگری شهرستان و مراکز خدماتی و سوغات ملایر و تور مجازی ۳۶۰ درجه از اماکن گردشگری، ویدیو، لوکیشن و گالری تصاویر می‌باشدکه در آن کلیه اطلاعات مورد نیاز گردشگران از قبیل بیمارستانها، جایگاههای سوخت، مراکز خرید مبل و منبت، رستورانها، مراکز اقامتی، مجتمع های رفاهی، انواع سوغات ملایر و ... به صورت جامع و با بالاترین سرعت و کیفیت در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

فرجی راه های دسترسی به این کتاب را از سه روش اسکن کیو آر کد مربوطه که در ورودیهای شهر ملایر  نصب خواهد شد و مراجعه به آدرس اینترنتی visitmalayer.ir و سایت شهرداری ملایر به نشانی www.malayer.ir  برشمرد و گفت امیدواریم گردشگران و هم وطنان عزیزی که به شهر ملایر سفر می کنند با استفاده از این کتابچه از جاذبه های طبیعی،تاریخی و گردشگری ملایر لذت ببرید.