.

جزئیات خبر

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ملایر با پرستاران بیمارستان های ملایر به مناسبت روز پرستار

محمد رضا طالبیان
382
1402/08/29
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ملایر با پرستاران بیمارستان های ملایر به مناسبت روز پرستار

به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، شهردار ملایر و اعضای شورای اسلامی شهر ملایر  به همراه جمعی از پرسنل شهردرای ملایر با حضور در بیمارستان دکتر غرضی، مهر و امام حسین (ع)  با پرستاران این بیمارستان ها دیدار و از تلاش های آنان قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مجید فرجی در دیدار با رئیس بیمارستان غرضی و برخی مسئول بخش‌های این بیمارستان ضمن تبریک میلاد پرستار صحرای کربلا و پیام‌آور واقعه‌ی عاشورا گفت: علت حضور ما در اینجا قدردانی و تشکر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی کادر بهداشت‌ودرمان شهرستان ملایر به خصوص پرستاران است و میلاد بانوی کربلا حضرت زینب بهترین ‌بهانه برای دیدار با شماست.

وی افزود: اوج تلاش و مجاهدت پرستاران را در دوران شیوع ویروس کرونا دیدیم، علیرغم تمام خطراتی که آنان را تهدید می‌کرد بدون هیچگونه محدودیتی خود را وقف خدمت به بیماران کردند و برای درمان بیماران سنگ تمام گذاشتند.

گفتنی است دکتر توکلی رئیس بیمارستان دکتر غرضی ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های مجموعه شهرداری به خصوص اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری ملایر و حضور در این بیمارستان به بحث و تبادل نظر برای حل مسائل مربوط به این بیمارستان و شهرداری ملایر پرداختند.

در ادامه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ملایر از بیمارستانهای امام حسین (ع) و مهر بازدید و به همراه مسئولین این بیمارستانها از بخشهای مختلف بازدید و از پرستاران تجلیل به عمل آوردند.