.

جزئیات خبر

حضور شهرداری ملایر در نخستین نمایشگاه شهریران یکم تا سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی(ره)

حسین زند
99
1402/10/30
حضور شهرداری ملایر در نخستین نمایشگاه شهریران یکم تا سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی(ره)

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مجید فرجی شهردار ملایر از حضور  شهرداری ملایر در  نمایشگاه شهریران یکم تا سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی(ره) تهران خبر داد و گفت: این نمایشگاه به همت سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کل کشور یکم تا سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی(ره) برگزاری می‌شود.

 فرجی افزود؛ شهرداری ملایر افتخار این را دارد که در کنار شهرداری های شهرهای مراکز استان ها به واسطه عملکرد قابل قبول شهرداری ملایر در حوزه های مرتبط با این نمایشگاه و همچنین به عنوان شهرداری دارای دو نشان جهانی  جدیدترین ظرفیت‌ها و محصولات نوآورانه در حوزه مدیریت و توسعه شهری این شهرداری را به نمایش بگذارد.

شهردار ملایر ادامه داد؛ این نمایشگاه نخستین رویداد ملی مدیریت شهری با نام شهریران است که در آن محصولات ملی مرتبط با موضوعات تامین مالی و سرمایه‌گذاری شهری، مبلمان و طراحی شهری، ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری، فرآیندها و سکوهای هوشمند شهری، پایش و پردازش تصویری، حمل و نقل و ترافیک، مدیریت پسماند و بازیافت، فضای سبز و محیط زیست، مسکن سازی و مصالح نوین ساختمانی وجود دارد.

در نمایشگاه شهریران نشست‌های مختلفی در زمینه انتقال تجربه، مشاوره‌های تخصصی، سرمایه گذاری و... برگزار می‌شود‌ که شهرداری ملایر و همدان تنها نمایندگان استان همدان  هستند که در نخستین نمایشگاه شهریران شرکت می‌کنند.

 وی عنوان کرد یکی از مهمترین اتفاق‌های این نمایشگاه معرفی و انتخاب برترین شهرداری‌های کشور در قالب «جایزه ملی شهید باکری» است که این انتخاب بر اساس ارزیابی‌های تخصصی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، با رویکرد معرفی الگو‌های تخصصی مدیریت شهری و از بین شهرداری‌های کل کشور انجام می‌شود که  علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ ۱ الی ۳ بهمن ماه در شبستان اصلی مصلای امام خمینی(ره) تهران از ساعت ۹ الی ۱۶ حضور پیدا کنند.

 همچنن علاقه‌مندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به وب سایت نمایشگاه به آدرس www.shahriranexpo.ir علاوه بر ثبت نام برای حضور، از آخرین اخبار و اطلاعیه‌های نمایشگاه مطلع شوند.