.

جزئیات خبر

مراسم تجلیل از کارگران شهرداری ملایر برگزار شد.

حسین زند
181
1403/02/19
مراسم تجلیل از کارگران شهرداری ملایر برگزار شد.

به مناسبت فرا رسیدن هفته کار و کارگر مراسم تجلیل از کارگران شهرداری ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر این مراسم با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار ملایر، رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی ملایر و تنی چند از معاونین و مسئولین شهرداری  در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ملایر برگزار شد.

د این مراسم مظاهر روزبهانی رئیس شورای اسلامی شهر ملایر در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به کارگران نمونه و مدعوین و تبریک فرا رسیدن هفته کار و کارگر به کارگران شهرداری گفت همه ما مدیون زحمات کارگران هستیم و انجام تمام پروژه های شهرداری به عهده کارگران است. 

در ادامه سایر اعضای شورای اسلامی شهر در سخنانی از زحمات کارگران تقدیر نمودند

همچنین در این جلسه غیاثوند رئیس اداره کار و امور اجتماعی ضمن عرض تشکر از شهرداری و شورای شهر به مناسبت برگزاری این مراسم هفته کار و کارگر را به کارگران تبریک گفت و خواستار همکاری با شورای کار شهرداری شد که  پل ارتباطی بین شهرداری و اداره کار جهت حمایت از کارگران است.

در ادامه مجید فرجی شهردار ملایردر سخنانی ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته کار و کارگر حمایت خود را از کارگران اعلام و توضیحاتی در خصوص تعدادی از  پروژه های شهرداری از جمله مینی ورد و سراهای محله شقایق و شهید احدی و شهید زرینی بیان نمود.

در انتها از ۳۲ نفر از کارگران نمونه شهرداری از خدمات شهری،فضای سبز، بهشت هاجر، عمران، آتش نشانی و خدمات موتوری با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.