.

جزئیات خبر

ملایر به استقبال دهه امامت رفت

حسین زند
101
1403/04/02
ملایر به استقبال دهه امامت رفت

به گزراش روابط عمومی شهرداری ملایر، با فضاسازی گسترده در سطح معابر و خیابان‌های شهر ملایر به استقبال ایان قربان و غدیر رفت.
شهردار ملایر ادامه داد: مجموعه شهرداری جهانشهر ملایر، با فضاسازی گسترده سطح شهر، نصب پرچم‌های رنگی و ریسه‌های الوان توسط نیروهای زحمتکش اداره سیما و منظر شهری شرایط را برای برگزاری جشن‌های اعیاد قربان و غدیر فراهم کرد.
مجید فرجی ادامه داد: یکی از برنامه‌های انجام شده در دهه ولایت با حضور مسئولان شهرستانی  پرچم  "مَنْ كُنْتُ مَوْلَاهُ فَهَذَا عَلِيٌّ مَوْلَاهُ" در تپه پرچم مجموعه تفریحی توریستی بام ملایر توسط نیروهای اداره سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ملایر به اهتزار درآمد.
فرجی فراهم کردن شرایط برای ارائه ‌خدمت به همشهریان ملایری توسط ناوگان حمل‌ونقل شهری را یادآور شد و اظهار داشت: در این خصوص،  یک دستگاه تاکسی امداد ویژه باطری تحت عنوان امداد باطری جهت رفاه حال تاکسیرانان با کمک شرکت تعاونی تاکسیرانی و سازمان حمل و نقل بار و مسافر ملایر که از ضروریات ناوگان حمل‌ونقل شهری به خصوص تاکسی‌داران بود اضافه شد تا در موارد ضروری کمک‌حال آنان باشد.
وی در پایان گفت: در ادامه نهضت آسفالت در سطح شهر ملایر روکش آسفالت بلوار شهید بهشتی ازمیدان کوثر به سمت میدان انقلاب با همکاری اداره راهداری وسازمان عمران وبازآفرینی انجام شد
.