.

جزئیات خبر

طراحي، ساخت و نصب المان هاي مزين به تصاوير شهدای والامقام خلبان در سطح شهر

روابط عمومی
2187
1398/08/11
طراحي، ساخت و نصب المان هاي مزين به تصاوير شهدای والامقام خلبان در سطح شهر

به همت سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري شهرداري ملاير و در آستانه برگزاري اولين يادواره 9 شهيد خلبان و 284 شهيد ارتش شهرستان ملاير طراحي، ساخت و نصب المان‌هاي مزين به تصاوير شهدا والامقام خلبان در سطح شهر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر رئيس سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري با اعلام اين خبر گفت: با هدف معرفي هر چه بهتر شهداي گرانقدر خلبان ملایری و در راستاي گسترش فرهنگ شهادت، ايثارگري و تجليل از مقام والاي شهدا و فضاسازي سطح شهر همزمان با يادواره شهدا، تعداد 9 المان مزين به تصاوير شهدای خلبان توسط اداره سيما و منظر شهري اين سازمان با هزينه‌اي بالغ بر 250 ميليون ريال ساخته و در ميدان انقلاب نصب شد.

بهرامي افزود: زنده نگه‌داشتن ياد و خاطره شهدا تکليفي همگاني است و اين سازمان تلاش مي‌کند به فراخور توانايي و ظرفيت‌هاي در اختيار، در اين زمينه مشارکت نمايد.

 رئيس سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري با تاکيد بر اينکه مزين کردن چهره ی شهر به تصاوير شهداي گرانقدر، سبب الگو‌گيري جوانان از زندگينامه و توجه بيشتر آنان به شهدا مي‌شود، گفت: آشنايي نسل جوان با انگيزه‌ها و اهداف شهدا مسأله‌اي است که بايد در اين زمينه برنامه‌ريزي منسجم و دقيق داشته باشيم.