.

جزئیات خبر

در هوای برفی هوای درختان را داشته باشیم

روابط عمومی
1855
1398/11/03
در هوای برفی هوای درختان را داشته باشیم

با تلاش بی‌وقفه نیروهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر بسیاری از درختان سطح شهر سبک‌سازی و برف‌تکانی شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر از اجرای عملیات پاکسازی‌ و برف‌تکانی درختان سطح شهر خبر داد و گفت: بارش رحمت الهی و سفید پوش شدن شهر جلوه چشم‌نوازی از زیباییهای طبیعت را در بوستانهای ملایر به ارمغان آورده است.

بهرامی افزود: با توجه به اهمیت حفاظت و نگهداری از درختان و پوششهای گیاهی و با توجه به برودت و سردی هوا، از ساعات آغازین بارش عصر روز گذشته عملیات برف‌تکانی درختان بوستانها و معابر سطح شهر توسط 200 نفر از نیروهای سازمان، همراه با تجهیزات کامل انجام شد. بهرامی اظهار کرد: عملیات برف‌تکانی درختان تا صبح امروز ادامه داشت و نیروها همچنان در آماده‌باش کامل هستند و اگر بارش برف ادامه داشته باشد هر سه ساعت یک‌بار عملیات برف‌تکانی درختان انجام خواهد شد تا با انجام به‌موقع عملیات برف‌تکانی از شکسته شدن و سقوط شاخه‌های درختان و ایجاد هرگونه خسارت احتمالی در فضای سبز جلوگیری شود.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بابیان اینکه مردم نیز می‌توانند با تکاندن برف درختان جلوی منازل و مغازه‌های خود در معابر، در حفظ و نگهداری درختان شهر این سازمان را یاری نمایند از شهروندان عزیز ملایری درخواست کرد درصورت امکان نسبت به برف‌تکانی درختان محیط اطراف خود اقدام نمایند تا با کاهش بار درختان از سقوط احتمالی و آسیب و شکستگی درختان جلوگیری شود.