.

جزئیات خبر

به همت شهرداری ملایر چهارمین دوره مسابقات شطرنج جام کریم خان زند آغاز گردید

روابط عمومی
2348
1398/11/16
 به همت شهرداری ملایر چهارمین دوره مسابقات شطرنج جام کریم خان زند آغاز گردید

به مناسبت گرامیداشت دهه ی مبارکه فجر انقلاب اسلامی، چهارمین دوره مسابقات شطرنج جام کریم خان زند با همت شهرداری  و هیأت شطرنج ملایر در سالن کوثر ملایر در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر این مسابقات که سه روزه و در رده های سنی آزاد از امروز چهارشنبه مورخه 98/11/16 آغاز گردیده به صورت 9 دور و به روش سویسی انجام می گیرد.

به گفته ی محمد حسن قنایی «رئیس هیئت شطرنج ملایر و مسؤول برگزاری مسابقات» تعداد 81 نفر از بازیکنان استانهای همدان، مرکزی، لرستان، کرمانشاه،  کردستان، اصفهان، تهران و خوزستان در این مسابقات حضور دارند  که در پایان 29 نفر برتر حکم قهرمانی و جوایز خود را در رده های سنی مختلف دریافت خواهند نمود .

 وی با اعلام این خبر که در این دوره بازیکنانی حق شرکت در مسابقات را دارند که در ریتینگ بین المللی،  رتبه زیر 2100 را دارا می باشند، گفت: به زودی نتایج این دوره از مسابقات به فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) ارسال می گردد.

قنایی در پایان جهت آگاهی شهروندان و علاقمندان به تماشای مسابقات شطرنج اعلام کرد:  این مسابقات تا بعداز ظهر روز جمعه مورخه 98/11/18 در سالن شهید روحیان جنب استخر کوثر ملایر (واقع در جنب پارک کوهسار- پشت بیمارستان مهر) ادامه دارد و ورود برای خواهران و برادران آزاد و رایگان می باشد.