.

جزئیات خبر

ابتکاری نو در ساماندهی تبلیغات محیطی نامزدهای انتخاباتی شهرستان ملایر

روابط عمومی
2153
1398/11/24
ابتکاری نو در ساماندهی تبلیغات محیطی نامزدهای انتخاباتی شهرستان ملایر

به پیشنهاد فرمانداری ویژه شهرستان ملایر و به همت شهرداری ملایر برای اولین بار، به جای نصب پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، برجداره ها و مبلمان شهری، تصاویر ایشان بر روی بنرهایی به ابعاد 8متر طول و 3 متر ارتفاع، چاپ و در مکانهای پر تردد شهر نصب گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، حسین بابای«شهردار ملایر» ضمن اعلام این خبر افزود: به منظور جلوگیری از نصب پوسترهای تبلیغاتی و تصاویر نامزدهای انتخابات که عموماً با استفاده از چسب و سریش بر جداره ها و دیوارهای شخصی و عمومی و بر روی مبلمان شهری، درختان، تیرهای برق، باکسهای زباله، باجه های تلفن، صندوقهای پست و ... به صورت زشت و نامنظم چسبانده می شد و بعضاً باعث تخریب اموال عمومی و نارضایتی شهروندان و ایجاد آلودگی بصری می گردید، مقرر شد نامزدهایی که تمایل به انجام این طرح دارند، تصاویرشان بر روی بنر چاپ و در 40 نقطه شهرستان «شامل: 30 نقطه در شهر ملایر و 10 نقطه در شهرهای سامن،جوکار، ازندریان، زنگنه، اسلامشهر آق گل» نصب شود.

بابایی افزود: به منظور رعایت حقوق نامزدهایی که در این طرح شرکت کردند و شرایط برابری و همچنین جلوگیری از اسراف در هزینه های انتخاباتی، بنرها در 18 طرح مختلف به صورت چرخشی طراحی و نصب گردیده و مکانهای نصب بنر، به صورت قرعه کشی در حضور نامزدهای انتخابات یا نمایندگان آنها، تعیین شدند.

شهردار ملایر در انتها ضمن تشکر از معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر، ازهمشهریان عزیز و مردم فهیم این شهرستان تقاضا نمود، مانند همیشه در نگهداری اموال عمومی به خصوص این بنرها کوشا باشند و در صورت مشاهده تخریب این بنرها با شماره 3 رقمی 137 شهرداری یا پلیس 110 تماس حاصل نموده و مراتب را گزارش دهند.