.

جزئیات خبر

زنگ خطر شهرداری ملایر برای هشدار به متخلفان ساختمانی به صدا درآمد

روابط عمومی
2019
1398/11/28
زنگ خطر شهرداری ملایر برای هشدار به متخلفان ساختمانی به صدا درآمد

شهرداری ملایر در ایام دهه ی مبارکه ی فجر و انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی، ساخت و ساز غیر مجاز را کنترل و پایش می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مهرشاد زندی «مسؤول اداره پیشگیری و رفع تخلفات  شهری شهرداری ملایر»، ضمن اعلام این خبر گفت: با عنایت به سوابق سالهای قبل که عده ای فرصت طلب با استفاده از شرایط سیاسی و اجتماعی جامعه، در مناسبتهای تقویمی به صورت هماهنگ، اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز می نمودند، شهرداری ملایر امسال از اوایل بهمن ماه، با اجرای عملیات شبانه روزیِ گشتهای شناسایی و استفاده از پیامهای شهروندی اقدام به پیشگیری و شناسایی افرادی نمود که قصد تخلف و ساخت و ساز غیر مجاز داشتند.

 زندی افزود: از اوایل بهمن ماه سال جاری،  املاک این متخلفان توسط مأمورین شهرداری تحت نظر قرار گرفته شده و با دستور قضایی دادستان ملایر و حضور مأمورین انتظامی و شهرداری، از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز که عمدتاً شکایت اهل محل و همسایگان را به دنبال دارد جلوگیری به عمل آمده است.

زندی ادامه داد: در این طرح تعداد 50 نفر نیروی انسانی، 2 دستگاه لودر، 4 دستگاه کامیون، و 20 دستگاه خودرو سبک عملیاتی به کار گرفته شده که به صورت شبانه روزی نسبت به پایش این تخلفات اقدام می نمایند.

زندی در پایان ضمن تشکر از شهروندانی که با تماسهای خود شهرداری را از تخلفات ساختمانی مطلع می نمایند گفت: با هماهنگی به عمل آمده اداره پیشگیری و رفع تخلفات  شهری شهرداری ملایر تا پایان انتخابات مجلس شورای اسلامی به حالت آماده باش درآمده و با بازدیدهای میدانی و شبانه روزی خود از انجام ساخت و سازهای غیر مجاز ممانعت به عمل می آورد.