.

جزئیات خبر

برگزاری اردوهای یک روزه، زمینه ای برای نشاط و شادی دانش آموزان ملایری

روابط عمومی
1748
1398/12/05
برگزاری اردوهای یک روزه، زمینه ای برای نشاط و شادی دانش آموزان ملایری

با همکاری اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری ملایر، اردوهای تفریحی یک روزه برای کودکان و نوجوانان محله ۱۵ خرداد، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری ملایر ضمن اعلام این خبر گفت: روز پنج شنبه 1 اسفند ۹۸، سومین اردوی تفریحی یک روزه برای کودکان و نوجوانان برگزار گردید که در این برنامه، کودکان و نوجوانان، میهمان مجموعه تفریحی ورزشی خورشید طلایی و سینما بودند و مجموعه دست اندر کار این برنامه تلاش نمودند تا اوقات شاد و مفرحی را برای این دانش آموزان ایجاد نمایند.

رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری ملایر در ادامه افزود: ایده پردازی و فرهنگ سازی از جمله اهداف سازمانی این اداره است که برنامه ریزی و برگزاری برنامه های گوناگون در زمینه های مختلف و برای رده های سنی کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دستور کار قرار دارد.

رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری ملایر در پایان ضمن تشکر از شهروندانی که به صورت خودجوش اقدام به ایده پردازی و طراحی برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نموده و پیشنهادات خود را به این اداره ارائه می دهند گفت: مجموعه فرهنگی شهرداری با آغوش باز پذیرای پیشنهادات و انتقادات شهروندان محترم می باشد و سامانه سه رقمی تلفن عمومی 137 آماده دریافت طرحها، انتقادات و پیشنهادات شهروندان گرامی می باشد.