.

جزئیات خبر

برگزاری جلسه مدیریت بحران شهرداری ملایر

اداره ارتباطات
2129
1398/12/07
برگزاری جلسه مدیریت بحران شهرداری ملایر

با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران و وقوع سیلاب در 7 و 8 اسفند ماه جلسه مدیریت بحران شهرداری ملایر در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري ملاير اين جلسه به رياست حسين بابايي شهردار ملاير و با حضور رؤسا و نمايندگان ادارات، مدير بحران فرمانداري ويژه ملاير، هلال احمر، هواشناسي ملاير، امورآب، آب و فاضلاب، جهاد کشاورزي و جمعي از مسئولين شهرداري ملاير در خصوص آماده باش بحران پيش رو برگزار گرديد.

شهردار ملاير در اين جلسه گفت سيل بند جاده سلامت در حال احداث است و بايد جهت سيلاب ساماندهي شود و يکي از مشکلات منطقه کنار تپه پدافند و بلوارسپهبد شهيد حاج قاسم سليماني اين است که آب بارندگي به زمين نفوذ مي کند در پائين از داخل منازل بيرون مي آيد که بسيار خطرناک است و نيروهاي شهرداري بايد در آنجا اماده باشند.

وي در ادامه از آماده باش تمام نيروهاي شهرداري و ماشين آلات خبر داد و گفت در اين دو روز پرسنل شهرداري آماده باش هستند و مي باست کيسه هاي شن را قبل از شروع بارندگي به نقاط حادثه خيز منتقل کنيم .

نماينده اداره هواشناسي ملاير از بارش 70 تا 120 ميليمتري از بعد از ظهر دوشنبه تا ظهر چهارشنبه خبر داد و گفت اين جبهه پر بارش و از نوع سوداني است

آبخو رئيس هلال احمر ملاير در اين جلسه گفت در سال گذشته شهرداري ملاير زحمات زيادي کشيده اند و امسال شهرداري و آتش نشاني، شهر ملاير را پوشش دهند و هلال احمر روستاها را تحت پوشش قرار مي دهد .

در ادامه داوري معاون خدمات شهري شهرداري ملاير از احداث محل اسکان اضطراري جهت مناطق حادثه خيز از جمله کوچه شقايق خبر داد و گفت حوزه معاونت خدمات شهري آمادگي تمام جهت کاهش آسيب هاي احتمالي را دارد.