.

جزئیات خبر

عملیات شستشو، گند زدایی و ضد عفونی سرویسهای بهداشتی و تجهیزات بازی بوستانهای سطح شهر

روابط عمومی
2136
1398/12/26
عملیات شستشو، گند زدایی و ضد عفونی سرویسهای بهداشتی و تجهیزات بازی بوستانهای سطح شهر

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر از اجرای شبانه‌روزی طرح ضدعفونی نمودن سرویسهای بهداشتی، مبلمان شهری، تجهیزات ورزشی و وسایل بازی بوستانهای سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر مهدی بهرامی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر در خصوص اقدامات این سازمان در مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی شهروندان گفت: به منظور ارتقاء سطح ایمنی،  بهداشت عمومی، حفظ سلامت کودکان و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، عملیات شستشو  و ضدعفونی نمودن کلیه سرویسهای بهداشتی، دوبار در هر روز  و سایر ساختمانها و مبلمان بوستانها به‌طور روزانه درحال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: حفظ سلامت کودکان وخانواده‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در این راستا سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با پشتکار و باتمامی امکانات به منظور پیشگیری از انتشار این ویروس به میدان آمده و ضدعفونی کردن بوستانها و معابر اصلی شهر را در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری افزود: دستورالعملهای بهداشتی در خصوص پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در کلیه مساجد و سرویسهای بهداشتی بوستانهای سطح شهر نصب شده است.

بهرامی از دیگر اقدامات این سازمان را غبارروبی و ضدعفونی کردن مساجد ورودی شهر و ساختمان اداری سازمان، نصب دستورالعمل چگونگی ضدعفونی کردن لوازم اداری، درج روزانه پیام و دستورالعملهای بهداشتی جهت آگاهی پرسنل و شهروندان گرامی در فضای مجازی برشمرد و ضمن دعوت از عموم مردم جهت رعایت اصول بهداشت فردی و پرهیز از ترددهای غیرضرور در اماکن عمومی یادآور شد: گندزدایی سرویسهای بهداشتی، مبلمان‌شهری، تجهیزات‌ ورزشی و وسایل ‌بازی بوستانهای سطح شهر، طبق دستورالعمل وزارت بهداشت با محلول آب ژاولِ یک درصد به صورت شبانه‌روزی تا زمان سپری شدن خطر ویروس کرونا ادامه خواهد یافت.