.

جزئیات خبر

اقدامات فرهنگی شهرداری ملایر جهت پیشگیری از بیماری کرونا

اداره ارتباطات
2173
1398/12/28
اقدامات فرهنگی شهرداری ملایر جهت پیشگیری از بیماری کرونا

شهرداری ملایر در راستای وظایف خود اقدامات فرهنگی متعددی در خصوص آگاهی بخشیدن به شهروندان جهت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس نموده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر حسین بابایی شهردار ملایر ضمن اعلام این خبر افزود تعداد 30 بنر با موضوعات علائم و راههای پیشگیری از کرونا ویروس چاپ و در سطح معابر اصلی و محلات مختلف شهر نصب شده است.

بابایی افزود جهت رعایت مسائل بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس شهرداری اقدام به چاپ بیش از 4000 پوستر در ابعاد مختلف ونصب در اماکن و توزیع بین شهروندان  نموده و توسط سازمان حمل و نقل مسافر و بار نیز 3000 تراکت چاپ و بین تاکسی داران و مردم توزیع شده و پیامکهایی حاوی آگاهی بخشی در خصوص مقابله با بیماری کرونا ارسال شده است.

شهردار ملایر در ادامه گفت توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری دستورالعملهای بهداشتی و روشهای مختلف رعایت بهداشت فردی را به صورت پوستر در سرویسهای بهداشتی و نمازخانه بوستانهای سطح شهر نصب شده است.

بابایی در انتها گفت به صورت مستمر پیامهای بهداشتی و کارهایی که شهرداری جهت مقابله با کرونا انجام داده در کانال روابط عمومی شهرداری به آدرس @ravabetmalayer96  و سایت شهرداری به آدرس اینترنتی www.malayer.ir  به اطلاع عموم شهروندان رسانده می شود.