.

جزئیات خبر

استمرار عملیات جمع آوری برگهای پاییزی در شهر ملایر

روابط عمومی
1996
1398/09/13
استمرار عملیات جمع آوری برگهای پاییزی در شهر ملایر

در ادامه عملیات جمع آوری برگهای پاییزی و با توجه به برودت هوا و شروع ناگهانی برگریزان شدید، شهرداری ملایر با حداکثر توان عملیاتی خود برای پاکسازی، جمع آوری و حمل برگها اقدام نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایرآقای مجتبی داوری معاونت خدمات شهری شهرداری ملایرضمن اعلام این خبر گفت: در این عملیات تعداد 25 دستگاه از انواع کامیون سنگین و لودر و تراکتور بیل دار و نزدیک به 180 نفر نیروی انسانی مشارکت داشتند که با حمل قریب به 80 سرویس حدود 75 تن برگ را جمع آوری و حمل نمودند.

داوری افزود: در این ارتباط بخش قابل توجهی از برگهای جمع آوری شده در پروسه تولید خاک برگ استفاده می شود که در سالهای آتی به عنوان کود گیاهان در فضای سبز شهری به کار گرفته خواهد شد.

داوری یاد آور شد با عنایت به اینکه برخی از معابر شهر مثل بلوار پارک، معابر منتهی به خیابان سعدی، خیابان شهید رجایی، بلوار آزادگان، خیابان معلم، ابتدای بلوار 15 خرداد و ... دارای درختان چنار بیشتری بوده و حجم برگ این معابر بسیار بیشتر از سایر معابر می باشد؛ تمرکز نیروی انسانی و ماشین آلات در این معابر بیشتر بوده است.

شایان ذکر است نیروهای واحد تنظیف و امور شهر شهرداری ملایر در طول 72 ساعت گذشته به صورت شبانه روزی و مستمر (شبها از ساعت 20 تا ساعت 2 بامداد) نسبت به جمع آوری و حمل برگها اقدام نموده اند و این اقدامات تا پایان برگریزان ادامه خواهد داشت.