.

جزئیات خبر

جلسه کمیته تبلیغات و ارتباطات بین الملل ستاد دائمی شاخص های شهر جهانی منبت مبلمان ملایر برگزار شد

روابط عمومی
2130
1399/03/11
جلسه کمیته تبلیغات و ارتباطات بین الملل ستاد دائمی شاخص های شهر جهانی منبت مبلمان ملایر برگزار شد

اولین جلسه کمیته تبلیغات و ارتباطات بین الملل ستاد دائمی شاخص های شهر جهانی منبت مبلمان ملایر در سالن جلسات شهرداری ملایر به ریاست مهندس بابایی شهردار ملایر و با حضور اعضاء برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر این جلسه به دنبال ابلاغیه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر در خصوص انتصاب مهندس بابایی شهردار ملایر به عنوان مسؤول کمیته تبلیغات و ارتباطات بین الملل ستاد دائمی ارتقاء شاخصهای شهر جهانی منبت مبلمان تشکیل گردید و در آن داوود صفی کارشناس فرمانداری ویژه ملایر، طالب ترکاشوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر، معاون شهردار جوکار نمایندگان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اتاق اصناف ، اتحادیه درود گران و سایر فعالان صنعت مبلمان منبت حضور داشتند.

بابایی در این جلسه وظیفه این کمیته را خطیر اعلام و گفت: یکی از مهمترین وظایف این کمیته شناساندن هنر منبت ملایر به سایر شهرهای کشور و سایر نقاط دنیا است که به همین منظور در حال حاظر پورتال شهرداری به نشانی www.malayer.ir   را در اختیار داریم و به همین منظور آمادگی ایجاد و طراحی سایت و پورتالی با هزینه شهرداری را داریم تا پس از راه اندازی، تمام نمایشگاه داران معتبر از آن به عنوان معرفی هنر منبت و بازار فروش استفاده کنند و محتوای آن را آماده نمایند که این امر نیازمند همکاری ادارات ونهادها و بخش خصوصی است.

داوود صفی، کارشناس فرمانداری ویژه ملایر نیزگفت: ارتباط با سایر شهرهای موفق دنیا و کشور را باید افزایش دهیم و ببینیم که در زیرساخت های توسعه گردشگری چه کارهایی انجام دادند و از آنها الگو برداری کنیم.

در ادامه و پس از آنکه هر یک از اعضاء، نظرات و دیدگاه های خود را بیان نمودند؛ مصوباتی به تأیید و تصویب رسید که از جمله مقرر گردید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهیه محتوا برای سایتی که توسط شهرداری طراحی می شود همکاری نماید تا نمایشگاه داران معتبر بتوانند از آن به عنوان معرفی منبت و مبلمان ملایر و بازار فروش مجازی استفاده کنند.

مقرر گردید بعد از طراحی سایت، کمیته ای متشکل ازاعضای  بازار مبل، انجمن صادر کنندگان، اتحادیه درودگران، اداره صنعت معدن و تجارت و سایر فعالین مبل ومنبت به عنوان «مرجع» جهت تعیین قیمت مبل هایی که قرار است در فروشگاه مجازی عرضه گردد کار قیمت گذاری را انجام دهند.

همچنین مقرر گردید توسط شهرداری بررسی های لازم در خصوص ساخت نمایشگاه دائم در زمین شهرداری نبش میدان کوثر انجام گیرد و در صورت لزوم از ساختمان شهرداری واقع در پلاک 17 جهت نمایشگاه استفاده شود.