.

جزئیات خبر

افتتاح پروژه مرکز میوه و تره بار 15 خرداد

روابط عمومی
1725
1399/06/03
افتتاح پروژه مرکز میوه و تره بار 15 خرداد

در اولین روز از هفته دولت، به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری ملایر پروژه مرکز میوه و تره بار 15 خرداد واقع در بلوار 15 خرداد افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر این پروژه با حضور حجت الاسلام برقراری، امام جمعه ملایر، مهندس ولدی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر، بیگی نژاد نماینده مردم شریف ملایر در مجلس شورای اسلامی، بابایی، شهردار ملایر، و تنی چند از رؤسای ادارات و نهادها افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم حاضران در گلزار شهدای آرامستان عاشورا، با اهدای شاخه گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نموده و در ادامه پروژه مرکز میوه و تره بار 15 خرداد افتتاح شد.

 در این مراسم حسین بابایی شهردار ملایر در سخنانی ضمن عرض تبریک هفته دولت در خصوص این پروژه گفت: مساحت کل زمین این پروژه 2758 متر مربع با زیربنای 1545 متر شامل 32 باب مغازه در یک طبقه و 1213 متر مربع محوطه آسفالت شده است.

بابایی با بیان این که سال شروع ساخت این پروژه سال 1395 بوده و سال پایان آن، سال 1399 می باشد گفت: مغازه های موجود در این مرکز که متراژ آنها از 20 تا 100مترمربع متفاوت است؛ به صورت اجاره به فروشندگان میوه و تره بار واگذار می شود و امیدواریم که با واگذاری این بازارچه، دست فروشان این منطقه جمع آوری گردد.

وی اعتبار هزینه شده برای این پروژه را مبلغ 25 میلیارد ریال و هزینه خریداری زمین را 100 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: محل تأمین اعتبار این مجموعه از منابع داخلی شهرداری می باشد.   

شهردار ملایر در پایان این مراسم یادآور شد احداث این بازارچه در رشد و شکوفایی املاک این منطقه تأثیر گذار بوده و ابراز امیدواری کرد که در صورت تأمین اعتبار، مراکز مشابهی در سایر مناطق شهر، جهت رفاه حال شهروندان عزیز و شایسته ی ملایری احداث گردد.