.

جزئیات خبر

پلمپ پنج واحد صنفی به دلیل ایجاد سد معبر

روابط عمومی
1593
1399/07/07
پلمپ پنج واحد صنفی به دلیل ایجاد سد معبر

به منظور انتظام بخشی به وضعیت معابر و در راستای دفاع از حقوق عامه شهروندان، شهرداری ملایر به دلیل ایجاد سد معبر، اقدام به پلمپ پنج باب از مغازه های مستقر در هسته مرکزی نموده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر مجتبی داوری معاونت خدمات شهری شهرداری ملایر ضمن اعلام این خبر افزود:

پس از چندین مرحله اخطار و تذکر شفاهی و کتبی به مالکین و طرح موضوع در کمیسیون بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها، به دلیل عدم تمکین مالکین و متصدیان مغازه های مذکور، به دستور مأمورین شهرداری به ناچار پنج باب از واحدهای صنفی هسته مرکزی شهر مشمول تعطیلی موقت گردیدند.

وی با بیان این که رفتار سایر واحدهای صنفی متخلف نیز تحت نظر بوده و متناسب با میزان تخلف در دستور کار قرار خواهند گرفت، افزود: در صورت تکرار تخلف، شهرداری ملایر اقدامات سخت گیرانه تری به مورد اجرا خواهد گذاشت.

داوری ادامه داد: بنا به دستور دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان ملایر درخصوص دفاع از حقوق عامه و برخورد قانونی با تضییع کنندگان حقوق طبیعی شهروندان، با کلیه اخلال گران آسایش و رفاه عابرین، بدون تبعیض برخورد می شود. لذا از کلیه کسبه محترم تقاضا می شود با توجه به حقوق قانونی مردم از قراردادن اجناس و اقلام مورد فروش در معابر عمومی اکیداً خودداری نموده و مسیر تردد شهروندان را آزاد نمایند.