.

جزئیات خبر

اعمال محدودیت تردد خودروها جهت ورود به ملایر و تردد در سطح شهر

روابط عمومی
1765
1399/08/30
اعمال محدودیت تردد خودروها جهت ورود به ملایر و تردد در سطح شهر

با توجه به شدت گرفتن مجدد شیوع ویروس کرونا، و دستور العمل کشوری ستاد هماهنگی مقابله با کرونا در خصوص محدودیت های دو هفته ای، ورود خودرو ها با پلاک غیر بومی به شهر ملایر ممنوع شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر در بازدید میدانی شهردار ملایر به همراه مدیران شهرداری و برخی از مسؤولان انتظامی از مسیرهای ورودی به ملایر و با توجه به مصوبات ستاد هماهنگی مقابله با کرونا، ورود کلیه ی خودروهای غیر بومی به شهر ملایر و خروج خودروهای بومی از ملایر به مقصد شهرهای همجوار، از تاریخ 1399/09/01به مدت دوهفته ممنوع اعلام شد.

به همین منظور شهرداری ملایر اقدام به بستن ورودی های شهر با داربست و موانع تردد نموده و از ورود خودروها با پلاک غیر بومی ممانعت به عمل می آورد و از آنجا که ورود خودروهای غیر بومی به داخل شهر ملایر اکیداً ممنوع می باشد، در صورت مشاهده، توسط دوربین های نظارتی و عوامل انتظامی و پلیس راهور، متخلفین اعمال قانون خواهند شد.

در همین راستا تردد خودروهای بومی در مدت زمان یاد شده، از ساعت 21 لغایت 4 صبح برای شهروندان ملایری نیز ممنوع می باشد و متخلفین توسط دوربین شناسایی و اعمال قانون خواهند شد.