.

جزئیات خبر

تعطیلی بوستان های سطح شهر همزمان با اوج گیری کرونا

اداره ارتباطات
1526
1399/09/03
تعطیلی بوستان های سطح شهر همزمان با اوج گیری کرونا

همزمان با اعمال محدودیتهای کرونایی و با توجه به مصوبات ستاد هماهنگی مقابله با کرونا بوستانهای سطح شهر ملایر تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر مهدی بهرامی رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر ضمن اعلام این خبر گفت: طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا و به منظور حفظ سلامت شهروندان گرامی و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، بوستان‌ها و تفرج‌گاه‌های ملایر تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند و هیچ‌گونه خدمات‌دهی در بوستان‌ها صورت نمی‌گیرد.

 بهرامی با بیان اینکه به منظور ممنوعیت تردد شهروندان، ورودی بوستان‌ها مسدود شده است، ادامه داد: جهت اطلاع شهروندان، بنرهایی در بوستان‌های اصلی شهر نصب شده و از همشهریان عزیز درخواست می‌شود برای حفظ سلامت خود از حضور در بوستان‌ها خودداری کنند و با نیروهای شهرداری و نهادهای مرتبط  همکاری  نمایند.

مهدی بهرامی افزود : به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، از ابتدای اسفندماه تاکنون عملیات ضدعفونی و گندزدایی سرویس‌های بهداشتی، مبلمان شهری، وسایل ورزشی و تجهیزات بازی کلیه بوستان‌های سطح شهر به صورت شبانه‌روزی توسط نیروهای این سازمان انجام شده و این عملیات تا رفع خطر انتشار ویروس کرونا ادامه خواهد داشت. 

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در انتها گفت: این سازمان تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا می‌باشد  و بوستان های سطح شهر تا ابلاغ ستاد مقابله با کرونا تعطیل خواهند بود.