.

جزئیات خبر

حال و هوای انقلاب در جهان شهرملایر با نصب المان‌های دهه مبارکه فجر

اداره ارتباطات
1787
1399/11/18
حال و هوای انقلاب  در جهان شهرملایر با نصب المان‌های دهه مبارکه فجر

شهردار ملایر از طراحی، ساخت و نصب بیش از 15 المان و استند، ویژه ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح شهر خبر داد و گفت: ایام الله دهه فجر یادآور قیام باشکوه ملتی بیدار و هوشیار است که توانستند دست بیگانگان را از این کشور قطع کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر حسین بابایی تصریح کرد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر بر اساس رسالت کاری خود و در راستای حفظ ارزش‌ها و الگوهای انقلاب اسلامی، احیاء خاطرات انقلاب و معرفی شایسته آنها به نسل جوان، فضاسازی در جهت ایجاد وحدت و همدلی در جامعه و ایجاد شور و شعف انقلابی اقدامات لازم را در زمینه فضاسازی محیطی سطح شهر انجام داده است.

 بابایی افزود: به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد انقلاب شکوهمند مردم ایران و تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ، شهرداری ملایر اقدام به فضاسازی گسترده و آذین‌بندی معابر و میادین سطح شهر با نصب بیش از 750 عدد پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، 8000 متر ریسه پرچمی و الوان و بیش از 100 عدد پرچم عمودی  جمهوری اسلامی و  2000 متر ریسه نورانی  نموده است.

بابایی در ادامه از نوشتن شعار های اول انقلاب بر روی پارچه با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نصب در خیابان خیام خبر داد و گفت این حرکت خاطرات اول انقلاب را در اذهان مردم زنده می کند و همچنین شهرداری با نصب بیش از 300 متر بنر به مناسبت دهه فجر که از تصاویر راهپیمایی مردم ملایر در سال 1357 و تصاویر شهدای انقلاب استفاده شده بود حال و هوای شهر را انقلابی کرد.

شهردار ملایر در پایان از شهروندان محترم ملایری درخواست كرد با حفظ تجهيزات نصب شده، شهرداری را در نيل به اهداف خود و در جهت حفظ زیبایی بصری، ياري کنند.