.

جزئیات خبر

نصب المان «خانواده» در بلوار سیف الدوله به منظور تکریم جایگاه رفیع خانواده

روابط عمومی
1007
1399/12/24
نصب المان «خانواده» در بلوار سیف الدوله به منظور تکریم جایگاه رفیع خانواده

به همت اداره سیما و منظر شهری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر و در راستای اجرای طرح استقبال از بهار، المان «خانواده» در بلوار سیف‌الدوله نصب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با اعلام این خبر از نصب چندین المان نوروزی در روزهای آینده در سطح شهر خبر داد و گفت: مردم در شرایط امروز جامعه نیازمند روحیه و نشاط هستند، لذا کاشت انواع گل‌های بهاره و فضاسازی شهری در حال انجام است.

بهرامی با اشاره به تکریم جایگاه رفیع خانواده، هدف از نصب این المان را نمایش و بهبود رابطه خانواده عنوان کرد و گفت: المان های شهری به عنوان یکی از اصلی‌ترین اجزای شهر می‌توانند نقش بسزایی در ایجاد روابط عاطفی افراد با فضاهای شهری و به تبع آن ارتقای سرزندگی و پویایی این‌گونه فضاها ایفا کنند.

بهرامی ادامه داد: ساخت و نصب المان‌های نوروزی در سطح شهر علاوه بر آن که به فضای بصری شهر در آستانه سال نو و ورود به فصل زیبای بهار، طراوت بیشتری‌ می‌دهد، تلاشی برای وارد کردن هنر در زندگی روزمره شهروندان و تزریق لطافت آن در معابر شهری است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری ابراز امیدواری کرد در نوروز امسال تألمات روحی و اثرات منفی ناشی از بیماری کرونا در اذهان مردم کاهش یابد.