.

جزئیات خبر

پیام شهردار ملایر به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1400

اداره ارتباطات
1075
1399/12/30
پیام شهردار ملایر به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1400

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
خداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا در گذر ایام، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک نماییم و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجدة شکر به درگاهش به جای آوریم .

نوروز به عنوان  یادگار پرارج نیاکان، روز آماده شدن برای تحقّق حاکمیّت الهی بر جهان و پیام آور دوستی، عشق و محبت است و همة اصالت های نوروز، دستورات اسلامی و منویات بزرگان ما دربارة نوروز، بیانگر ویژگی برجسته و 

بی نظیر نوروز است، چرا که فرارسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، گفتار نو و کردار نو می باشد، که خود اساس و پایه ی تصمیم نو برای آینده ای روشن است. 

توفیق گردید در سالی که گذشت، مجموعه ی شهرداری و پرسنل خدوم این نهاد، به عنوان خادم و خدمتگزار شما همشهریان و مردم عزیز که ولی نعمتان واقعی کشور می باشید، خدمت گسترده ای در زمینه های مختلف مدیریت شهری و بخصوص مبارزه با ویروس منحوس کرونا را انجام دهیم و به توفیق و مدد الهی تا ریشه کنی کامل این بیماری در سال نو درخدمت شما شهروندان محترم باشیم.

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت اعیاد شعبانیه و عید باستانی نوروز و تبریک حلول سال نو و بهار پرطراوت طبیعت، که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد امیدوارم در سال 1400 و نوروزی که مقارن با ماه پر برکت شعبان المعظم است، سالی سرشار از برکت و معنویت برای شماعزیزان باشد. لذا با استعانت از درگاه خداوند قادر و متعال و ارواح پاک و مطهر شهیدان و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر تحقّق اهداف، همة تلاش های خویش را با استفاده از روحیة جهادی برای ارتقاء سطح  رضایتمندی شما مردم فهیم و قدر شناس و خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گیریم و با تعامل، صمیمیت و همکاری شما شهروندان گرامی و  تمامی دلسوزان، دستاورد های بسیار گسترده و بزرگی را برای شهر و شهروندان ملایر به ارمغان آوریم.

همیشه سبز و بهاری باشید عیدتان مبارک

 حسین بابایی شهردار ملایر