.

جزئیات خبر

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر از پروژه مینی ورد

اداره ارتباطات
788
1400/01/23
بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر از پروژه مینی ورد

ولدی معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر از روند اجرای پروژه جهان کوچک(مینی ورد)بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر به همراه حسین بابایی شهردار ملایر از روند اجرای پروژه های در دست اقدام در مجموعه تفریحی توریستی جهان کوچک (مینی ورد) بازدید و در جریان آن قرار گرفت.

حسین بابایی شهردار ملایر در این بازدید گفت یکی از اولویتهای شهرداری از ابتدای کار در این دوره شورای اسلامی شهر اتمام پروژه های نیمه کاره ای بوده که چند سالی رها شده که یکی از این پروژه ها مینی ورد است که شهرداری اقدام به تکمیل المانهای نیمه کاره آن و احداث چندین المان جدید درآن نمود.

بابایی در ادامه از فعالیت 28 اکیپ پیمانکاری در این مجموعه خبر داد و گفت اضافه به المانهای قبلی که از دوره های قبلی شهرداری باقیمانده بود و در دو سال گذشته کامل شد در این دوره المانها و بناهای جدیدی از جمله اهرام ثلاثه مصر ، کاخ خورشید ، آبشار نیاگارا، باغ مشاهیر ، تاج محل ، مجسمه های جزیزه استیر شیلی و برج قابوس به این مجموعه اضافه شده و برخی از آنها به اتمام رسیده است.

شهردار ملایر المانهایی که جدیداً به این مجموعه قرار است اضافه شود را باغ دولت آباد یزد ، چغازنبیل ، بوعلی سینای همدان ، استون هیج انگلستان و آرامگاه فردوسی ذکر کرد و گفت عملیات عمرانی این پروژه ها در این مجموعه آغاز شده و امیدواریم که تا پایان این دوره شورای اسلامی شهر تمام  اینها به اتمام برسد.

فرماندار ملایر در این بازدید از زحمات شهردار و مجموعه پرسنل شهرداری که در این مجموعه فعالیت میکنند قدر دانی نمود وخواهان اتمام سریع این پروژه ها شد.