.

جزئیات خبر

ضدعفونی و گند زدایی شهر ملایر با جدیت ادامه دارد

روابط عمومی
964
1400/01/29
ضدعفونی و گند زدایی شهر ملایر با جدیت ادامه دارد

شهرداری ملایر با توجه به وضعیت کرونایی استان همدان و شهر ملایر، گند زدایی و ضدعفونی شهر را با جدیت ادامه می دهد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، حسین بابایی شهردار ملایر، ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به ابتلاء گسترده و بستری شدن تعداد زیادی از شهروندان و وجود وضعیت قرمز کرونایی در شهر ملایر، شهرداری هر روز در چندین نوبت اقدام به ضدعفونی و گند زدایی اماکن شلوغ و پرتردد شهر می کند.

وی ادامه داد: شهرداری با استفاده از یک دستگاه تانکر 1600 لیتری مجهز به مهپاش هر روز، دو نوبت اقدام به محلول پاشی با آب ژاول در خیابان ها و بلوارها سطح شهر می کند و همچنین با استفاده از دو دستگاه نیسان مجهز به واتر جت و چندین دستگاه سمپاش پشتی ترمینال ها، مساجد، پمپ بنزین ها، محوطه ی ادارات، بازار، کلانتری ها و آرامستان بهشت هاجر را گند زدایی می کنند و در کل روزانه بیش از 50 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده آب ژاول در سطح شهر استفاده می شود.

بابایی در ادامه از گند زدایی و ضد عفونی در بوستان های سطح شهر خبر داد و گفت: روزانه توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری وسایل بازی کودکان در پارک ها، مساجد پارک ها به خصوص مساجد ورودی های شهر که مسافر پذیر هستند و سرویس های بهداشتی آنها و المان ها و مبلمان های بوستان های سطح شهر، گند زدایی می شود.

بابایی در ادامه گفت: ماشین آلات حمل و نقل عمومی شهر از قبیل: تاکسی، ون و اتوبوس هرروز در چندین نوبت  توسط سازمان حمل و نقل مسافر و بار گندزدایی و ضدعفونی می شود تا همشهریان عزیز در سلامت باشند.

شهردار ملایر در انتها ضمن آرزوی سلامتی برای همشهریان مبتلا به کرونا از آنها و بقیه ی شهروندان تقاضا نمود در خانه بمانند و فقط جهت کارهای ضروری از خانه خارج شوند و حتماً از ماسک استفاده کنند تا شاهد کاهش آمار مبتلایان به این بیماری باشیم.