.

جزئیات خبر

ممیزی و پلاک کوبی املاک شهر ملایر

روابط عمومی
811
1400/01/31
ممیزی و پلاک کوبی املاک شهر ملایر

تمام املاک سطح شهر ملایر توسط شهرداری، ممیزی و پلاک کوبی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، حسین بابایی شهردار ملایر، ضمن اعلام این خبر افزود: در سال های اخیر، ساخت و ساز واحد های مسکونی و تجاری، گسترش روز افزون داشته و اماکنی در سطح شهر وجود دارد که فاقد پلاک هستند و شهرداری اقدام به ممیزی این املاک و نصب پلاک آنها برابر قانون نوسازی و عمران شهرداری می نماید.

بابایی در ادامه گفت: ممیزی و پلاک کوبی املاک در راستای استقرار دولت الکترونیک و ارائه خدمات غیرحضوری به شهروندان انجام گرفته که این امر موجب ارائه خدمات بهینه به شهروندان و تسریع در خدمت رسانی نظیر آب، برق، گاز، تلفن، خدمات پستی، اورژانس و.... می شود که در نهایت موجب رضایت مندی شهروندان خواهد شد.

شهردار ملایر در ادامه از آغاز این طرح از بلوک D شهرک ولیعصر (عج) از شنبه تاریخ 1400/2/4خبر داد و گفت: شرکت پیمانکار این طرح، جهت نصب هر پلاک، از صاحب املاک مبلغ 150/000ریال دریافت می کند و از شهروندان تقاضا نمود که با مأموران شهرداری همکاری های لازم را داشته باشند.

بابایی در انتها گفت در سطح شهر 90.000 ملک وجود دارد که پس از نصب این پلاک ها ارائه هر نوع خدمت فقط با ارائه شماره پلاک ملک، میسر خواهد بود و از شهروندان تقاضا نمود در حفظ و نگهداری پلاک های خود کوشا باشند تا خودشان متحمل مشکلاتی در این زمینه نشوند.