.

جزئیات خبر

احداث محوطه ورزشی در باغ تاریخی سیفیه

اداره ارتباطات
711
1400/02/04
احداث محوطه ورزشی در باغ  تاریخی سیفیه

با هدف توسعه فعالیت‌هاي ورزشی، عملیات احداث محوطه ورزشی باغ تاریخی سیفیه به همت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر آغاز شد.

حسین بابایی شهردار ملایر با اعلام این خبر گفت: ورزش‌های همگانی مزایاي بی‌شماري از لحاظ اقتصادي، اجتماعی و فرهنگی براي جامعه دارند و انجام فعالیت‌هاي ورزشی در بوستان‌ها می‌تواند زمینه شورو نشاط شهروندان را فراهم کند.

بابایی افزود: علاوه برگسترش فضای سبز شهری، ایجاد محیطی مطلوب و سالم برای آرامش و آسایش شهروندان، اهتمام و تلاش برای توزیع عادلانه فضاهای ورزشی و تجهیز بوستان‌های سطح شهر به امکانات ورزشی از اهداف این طرح است، لذا با توجه به استقبال شهروندان از ورزش‌های گروهی و همگانی، عملیات احداث محوطه ورزشی به متراژ حدود 1500 متر مربع در این باغ در حال انجام است.

 شهردار ملایر در انتها  تصریح کرد:  شهرداری به منظور برخورداري از جامعه‌اي سالم، پويا و با نشاط، تبيين و هدايت برنامه‌هاي هدفمند همراه با عزمي راسخ در گسترش فعاليت‌هاي ورزشی را يك تكليف ضروري می‌داند و از اين رو توسعه فعالیت های ورزشی در بوستان‌ها را اقدامي در راستاي توسعه عدالت اجتماعي و پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي دانسته وتلاش خواهيم كرد كه با توسعه فضاهای ورزشی در دسترس و ارزان امکان انجام فعالیت‌های ورزشی را براي شهروندان گرامی فراهم نماييم.