.

جزئیات خبر

تعیین تکلیف وضعیت برق مینی ورد ملایر

روابط عمومی
731
1400/02/12
تعیین تکلیف وضعیت برق مینی ورد ملایر

وضعیت برق مجموعه ی تفریحی توریستی ملایر که به نام جهان کوچک (مینی ورد) نامگذاری گردیده ، با حضورمدیر کل برق استان در این مجموعه تعیین تکلیف شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، به منظور تعیین تکلیف وضعیت برق این مجموعه جلسه ای با حضور آزادیخواه نماینده مردم شریف ملایر در مجلس شورای اسلامی، جمشیدی مدیر کل امور برق استان همدان و معاونین ایشان، ولدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر، حسین بابایی شهردار ملایر و جمعی از مسؤولین شهرداری ملایر برگزار گردید.

حسین بابایی در این جلسه پس از عرض خیر مقدم به حاضرین، گفت: آغاز به کار این مجموعه از دوره قبل شهرداری و شورای اسلامی شهر بوده و این مجموعه با وسعتی حدود 48 هکتار، به منظور جذب گردشگر احداث شده است که می تواند به جذب گردشگر در استان کمک شایانی نماید و شهرداری قصد دارد با همکاری اعضای شورای اسلامی شهر تا پایان این دوره، وضعیت این پروژه را مشخص نماید.

شهردار ملایر افزود: یکی از عمده مشکلات این مجموعه وجود برق مورد نیاز آن است که در دو سال قبل، استاندار محترم همدان پس از بازدید و بررسی مشکلات این مجموعه، قول همکاری را داده که بخشی از آن انجام گرفته است و هم اکنون درخواست مساعدت جهت تکمیل برق این مجموعه را داریم.

در ادامه آزادیخواه نماینده مردم شریف ملایر در مجلس شورای اسلامی، در سخنانی از حضور مدیر کل برق استان تشکر و قدر دانی نمود و گفت: ملایر با توجه به ظرفیت های شهر جهانی انگور و شهر جهانی مبلمان منبت توریست پذیر شده و از دیگر شاخصه های ملایر، سرانه ی فضای سبز بالا، نزدیک بودن به مرکز استان و فرهنگ بالای شهروندان را برشمرد و گفت: آب و هوای ملایر و مجموعه ی مینی ورد فرصت مغتنمی است که باعث توریست پذیری می شود و از مدیر کل برق استان تقاضای مساعدت جهت رفع مشکل آن را نمود.

در ادامه جمشیدی مدیر کل برق استان در سخنانی گفت: جهت رفع این مشکل به همراه معاونین به ملایر آمده ایم تا ضمن بازدید از نزدیک، مشکلات را برطرف نماییم.

 وی در ادامه، ازمساعدت با تقاضای شهرداری ملایر جهت انجام برق رسانی در حدود 950 کیلووات، جهت این مجموعه خبر داد و گفت: برای این حجم برق رسانی، نیاز به 1700 متر خط هوایی و 250 متر خط زمینی می باشد.

در پایان مقرر گردید فرمانداری ویژه ملایر، اداره کل برق استان همدان، و شهرداری ملایر، بخشی از هزینه ها را متقبل شده و هر چه سریعتر عملیات برق رسانی انجام گیرد.