.

جزئیات خبر

تجلیل از زحمات سبزبانان فضای سبز شهرداری ملایر

روابط عمومی
1021
1400/02/12
تجلیل از زحمات سبزبانان فضای سبز  شهرداری ملایر

همزمان با 11 اردیبهشت‌ماه، روز جهانی کارو کارگر و به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر، مراسم تجلیل از زحمات کارگران این سازمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مراسم گرامیداشت این روز با حضور حسین بابایی شهردار ملایر، مجتبی داوری معاون خدمات شهری، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و جمعی از مسؤولین شهرداری ملایر، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز برگزار شد.

بابایی در این مراسم طی سخنانی، ضمن تبریک روزکار وکارگر، نقش کارگران در پیشرفت طرح ها و پروژه‌ های شهرداری را نقشی موثر و کلیدی دانست و اظهار داشت: بی‌شک پیشرفت و توسعه زیربنایی و آبادانی شهر، بدون توجه به نقش کارگران زحمتکشی که متعهدانه در جهت اهداف شهرداری و توسعه روز‌افزون شهر همت می‌گمارند، محقق نخواهد شد.

شهردار ملایر از خدمات صادقانه و بی‌دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور شهرداری، به ویژه سبز‌بانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری که در ایام شیوع کرونا بدون لحظه‌ای درنگ مشغول خدمت رسانی بودند، قدردانی کرد و افزود: بخش مهمی از زحمات شهرداری بر دوش کارگران و نیروهای اجرایی، خدماتی،عمرانی و فضای سبز است و جایگاه رفیع کارگران در حوزه کار و کارگر بایستی به فرهنگ ارزشی تبدیل شود و قدرشناسی از آنها همواره مد نظر مسؤولین باشد.

مهندس بابایی تصریح کرد: بدون شک حفظ و توسعه فضای سبز شهری، حاصل زحمات شبانه‌روزی سبزبانان عزیز فضای سبز است و به یقین تلاش دلسوزانه این عزیزان برای تکمیل پروژه‌های فضای سبز در اذهان شهروندان باقی خواهند ماند.

شهردار ملایر در پایان با اهدا لوح و هدیه از زحمات کارگران خدوم این سازمان تقدیر به عمل آورد.