.

جزئیات خبر

روش جدید تبلیغات برای داوطلبان نمایندگی شورای اسلامی شهر، در ملایر

روابط عمومی
941
1400/03/23
روش جدید تبلیغات برای داوطلبان نمایندگی شورای اسلامی شهر، در ملایر

طرحی زیبا جهت جلوگیری از زشت نمودن چهره ی شهر در دوره ی تبلیغات انتخاباتی توسط اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملایر اجرا گردید.

به دنبال انجام موفقیت آمیز چاپ تصاویر و تبلیغات داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی بر روی بنر و نصب در نقاط مختلف شهر در اسفند سال 1398، در انتخابات خرداد1400 شورای اسلامی شهر نیز جهت جلوگیری از آلودگی بصری و تخریب دیوارهای اماکن عمومی و خصوصی و مبلمان شهری، این کار انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، حسین بابایی شهردار ملایر، ضمن اعلام این خبر افزود: بر اساس تبصره ۱ و ۳ بند ۲۷ ماده ۵۵ و ۹۲ قانون شهرداری‌ها و بند ۲۵ ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور، نصب هر گونه پوستر، دیوار نویسی، برچسب، تراکت و... بر در و دیوار  ممنوع می باشد و به همین منظور شهرداری ملایر اعلام آمادگی نمود که تصاویر و تبلیغات داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر ملایر را با هزینه خودشان برروی بنر چاپ و در نقاط پر تردد شهر نصب نماید.

بابایی در ادامه از چاپ تصاویر 52 نفر از متقاضیان بر روی بنرهایی در ابعاد 3 متر در 12 متر خبر داد و گفت: این بنرها با داربست در 45 مکان مختلف شهر نصب شده که در بر دارنده ی تصاویر داوطلبان، نام و نام خانوادگی و رزومه ی کاری و تجربی آنها می باشد.

شهردار ملایر ضمن تشکر و قدر دانی از اکثریت داوطلبان محترم و قانونمدار انتخابات شورای اسلامی شهر ملایر که نسبت به رعایت این قوانین اقدام نموده اند، گفت: متأسفانه تعدادی از داوطلبین محترم با نصب پوستر و تصاویر خود بر در و دیوار اماکن عمومی و خصوصی ضمن تضییع حقوق سایر شرکت کنندگان باعث خدشه دار نمودن اذهان عمومی و موجبات برخورد قانونی با تخلفات فوق را فراهم نموده اند.

 بابایی در پایان تأکید کرد، داوطلبین محترم نسبت به رعایت قوانین و حقوق شهروندی اهتمام ورزیده و در راستای رسالت و اهداف شورای اسلامی شهر و توقعات مردم و مدیریت شهری، با معرفی و ارائه برنامه های خود، باعث ایجاد حضور حداکثری شهروندان و انتخابات سالم شوند.