.

جزئیات خبر

تجلیل از کارکنان آرامستان بهشت هاجر ملایر، توسط خدام امام رضا (علیه السلام)

روابط عمومی
1230
1400/03/31
تجلیل از کارکنان آرامستان بهشت هاجر ملایر، توسط خدام امام رضا (علیه السلام)

خدام امام رضا علیه السلام در سفر به ملایر این شهر را متبرک به پرچم گنبد بارگاه ملکوتی آن امام همام کردند و طی مراسمی از کارکنان واحد آرامستان بهشت هاجر شهرداری ملایر تجلیل نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، به مناسبت گرامی داشت دهه ی پر برکت کرامت و نزدیک شدن به سالروز ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، خدام حرم رضوی پس از زیارت قبور شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم، طی مراسمی از جهادگران آرامستان بهشت هاجر ملایر به دلیل زحمات و ایثارگری ها و از خودگذشتگی در تغسیل و تدفین اموات کرونایی تجلیل به عمل آوردند.

در این مراسم که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با حضور امام جمعه ملایر، شهردار ملایر، برخی از مدیران شهری و مسؤولان شهرداری ملایر و دوستداران و ارادتمندان امام رضا (ع) در فضایی آکنده از صفا و معنویت برگزار گردید، حسین بابایی شهردار ملایر در سخنانی ضمن عرض خوش آمدگویی گفت: امروز ملایر مفتخر است که میزبان پرچم امام رئوف و خدام حرم رضوی است.

بابایی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان آرامستان بهشت هاجرگفت: در تمام دوران هجوم ویروس کرونا این کارکنان با همت والا و تلاش خستگی ناپذیر، تمام مراحل کفن و دفن اموات کرونایی را مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری انجام داده و همچنان در انجام این خدمت ایثارگرانه کوشا و پرتوانند.

در ادامه مراسم، محمد باقر برقراری امام جمعه ملایر، در سخنانی ضمن خیر مقدم به خدام امام رضا (ع) گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، جهادگران آرامستان بهشت هاجر ملایر، بدون وقفه و با رعایت حدود الهی و مسائل شرعی، اقدام به تغسیل و تکفین و تدفین و تلقین اموات کرونایی نمودند که در برخی نقاط ایران این اعمال انجام نمی شد ولی در ملایر حتی یک میت هم بدون رعایت مسائل شرعی، خاکسپاری نشده که این عمل جای تقدیر و امتنان دارد.

امام جمعه ملایر همچنین از زحمات شهردار ملایر و مسؤول آرامستان بهشت هاجر تقدیر و تشکر نمود.

در پایان به کارکنان آرامستان بهشت هاجر لوح تقدیر و قابی حاوی تکه ای از فرش های حرم مطهر رضوی، اهدا گردید.