.

جزئیات خبر

اقدامات ترافیکی شهرداری ملایر

اداره ارتباطات
505
1400/06/22
اقدامات ترافیکی شهرداری ملایر

شهرداری ملایر در راستای کاهش ترافیک و روان شدن آن  اقدام به نصب تابلو و علائم ترافیکی و رنگ آمیزی سرعتکاه های سطح شهر نموده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر حسین بابایی سرپرست شهرداری ملایر ضمن اعلام این خبر افزود عملیات اجرایی این کار توسط اداره مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری انجام گرفته  و با استفاده از استوپر مستطیلی زرد رنگ به تعداد   105 عدد آشکاری سازی سرعتکاه ها در بلوارهای آزادی، خلیج فارس، حاج محمد ملایری، بهشتی، انقلاب و فاطمیه انجام گرفته است.

بابایی در ادامه از آشکارسازی جزایر ترافیکی در انتهای خیابان شهید رجایی و بام ملایر با استفاده از استوانه ایمنی خبر داد و گفت رنگ آمیزی جداول به طول 80 متردر آنجا انجام گرفته است.

وی در ادامه از نصب تابلوهای ترافیکی در خیابان 24 متری ظهیری، بلوار خلیج فارس، خیابان شهید ولی بخشی، بلوار محمدی، خیابان فاطمیه و بلوار آزادی به تعداد 20 عدد خبر داد و گفت  اصلاح و پاکسازی صفحه تابلوهای ترافیکی در جاده سلامت، بلوار کریم خان و بام ملایر انجام گرفته است.

سرپرست شهرداری ملایر در انتها گفت ایمن سازی پیچ انتهای خیابان 24 متری ظهیری  با استفاده از 45 عدد استوپر، 30 عدد گل میخ پلاستیکی، 5 عدد تابلو و 3 عدد استوانه ایمنی انجام گرفته و ابراز امیدواری کرد با انجام این کار مشکل ایمنی عبور و مرور و جریان روان ترافیک در این خیابانها برطرف گردد.