.

جزئیات خبر

مراسم تجلیل از ایثارگران شهرداری ملایر برگزار شد

اداره ارتباطات
436
1400/06/31
مراسم تجلیل از ایثارگران شهرداری ملایر برگزار شد

به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در مراسمی از ۲۰ نفر ایثارگران‌و پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس شاغل در شهرداری تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر این مراسم با حضور حجت الاسلام آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، رئیس و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، جانشین فرماندهی سپاه ناحیه ملایر، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و تنی چند از مسئولین ادارات و شهرداری در سالن جلسات شهرداری واقع در باغ تاریخی سیفیه برگزار شد.

 حسین بابایی سرپرست شهرداری ملایر در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به حضار در سخنانی ارزش ایثار و شهادت را بیان نمود و گفت که شهرداری ملایر در راستای فرهنگ ایثار و شهادت اقدام به نصب المان هایی در این خصوص از جمله المان ماکت هواپیما و شهدای خلبان در ورودی ملایر از سمت اراک نموده که به زودی نصب خواهد شد و همچنین شهرداری اقدام به ساخت محوطه و گنبد حرم شهید گمنام در حوزه علمیه خواهران نموده است.

در ادامه این مراسم آزادیخواه‌ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در سخنانی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس یاد و خاطره شهدای انقلاب بویژه شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و از زحمات ۴ ساله بابایی شهردار ملایر تقدیر و تشکر نمود و افزود شهردار ملایر علی رغم مشکلات موجود در کشور از جمله تحریمات ظالمانه و تورم شدید تلاش بالایی داشت که این نشان از اخلاص بالای این مدیر اجرایی میباشد.

آزادیخواه در ادامه افزود: در حال حاضر در کشور مشکلاتی در خصوص تامین کالاهای اساسی وجود ندارد  و در زمینه امور خارجه و روابط بین الملل نیز نهایی شدن عضویت ایران در پیمان شانگهای به نتیجه رسیده و برخی تحولات در بخش های مختلف کشور از جمله واردات واکسن انجام گرفته است.

در انتهای این مراسم با اهدای هدیه و لوح تقدیر از جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس شاغل در شهرداری ملایر تجلیل به عمل آمد.