.

جزئیات خبر

برگزاری مراسم روز آتش نشانی

روابط عمومی
255
1400/07/08
برگزاری مراسم روز آتش نشانی

به مناسبت فرارسیدن 7 مهر، روز آتش نشانی و خدمات ایمنی، مراسمی به منظور پاسداشت این روز در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر در این مراسم که با حضور شهردار و جمعی از مسؤولین شهرداری ملایر، اعضای شورای اسلامی شهر ملایر،  رئیس و اعضای جمعیت هلال احمر ملایر و جمعی از آتش نشانان برگزار شد، محمود ملکی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین، آماری از عملکرد سال قبل ارائه نمود و  گفت: در سال گذشته 320 ساعت آموزش شهروندی 980 ساعت آموزش پرسنلی و  631 مورد مأموریت داشته ایم که 375 مورد آن اطفا حریق و 256 مورد آن امداد و نجات بوده است.

وی ضمن اظهار این نکته که یک آتش‌نشان هرچقدر هم ایثارگرانه عمل کند بدون داشتن تجهیزات لازم عملکرد مناسبی نمی تواند داشته باشد، گفت:  از مدیریت جدید شهر انتظار داریم حمايت های مدیریتی و مالی خود در بحث اضافه کردن نیروی کار و خرید تجهیزات پیشرفته ی اطفا حریق و امداد را از این سازمان داشته باشد.

در ادامه مجید فرجی شهردار ملایر ضمن عرض تبریک روز آتش نشانی در سخنانی گفت: امکانات و اماکن سازمان آتش نشانی در راستای رفاه و  امنیت جان و مال مردم،  مهم و بسیار حائز اهمیت است و قصد ما ارتقاء تجهیزات آتش نشانی و لوازم مورد نیاز بخش امداد و نجات  تا حد مطلوب است و احداث ساختمانی مناسب با شأن این سازمان، در حاشیه ی میدان بهارستان نیز در دستور کار قرار دارد که منابع مالی آن تأمین شده است.

وی ابراز امیدواری کرد این ساختمان تا پایان این دوره شهرداری به بهره برداری برسد.

در ادامه احمد چهاردولی به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر ملایر ضمن تبریک روز آتش نشانی از زحمات ایشان تقدیر نمود و از شهردار ملایر درخواست نمود که به خواسته های قانونی  رئیس و پرسنل سازمان آتش نشانی ترتیب اثر دهد.

در پایان آتش نشان باز نشسته و آتش نشانان برتر و نمونه و نفرات برتر مسابقات ورزشی این سازمان، به شرح ذیل معرفی و با لوح تقدیر و هدایایی از آنها تجلیل به عمل آمد:

آقای حسین بداغی ( بازنشسته)

نفرات نمونه:

1- اردشیر بهراد نیا 2- علی حیدر نظری 3- علی بهزادی می آبادی 4-  احمد حسین رستمی 5- فرهاد غیاثوند 6- محمد شفیعی

نفرات برتر مسابقات:

1- بهرام رشیدی 2- وحید سیاوشی 3- میلاد خرد پور 4-سجاد دارابی 5- محمد عنبری 6- پیمان غیاثوند 7- سعید کولیوند 8- محمد بهرامی