.

جزئیات خبر

دیدار شهردار ملایر با امام جمعه

روابط عمومی
444
1400/07/11
دیدار شهردار ملایر با امام جمعه

شهردار ملایر به همراه معاونین و جمعی از مدیران شهرداری با امام جمعه ملایر دیدار و از بیانات و رهنمود های ایشان استفاده نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر در این مراسم مجید فرجی شهردار ملایر ضمن عرض تشکر از امام جمعه در خصوص برگزاری این دیدار گفت: شهرداری آمادگی لازم جهت انجام کارهای فرهنگی در مناسبات ملی و مذهبی را دارد و کوتاهی در این زمینه ها نخواهد شد.

در ادامه، حجت الاسلام برقراری، امام جمعه ملایر ضمن عرض خیر مقدم و و تبریک انتصاب شهردار در سخنانی گفت: فضای فرهنگی شهر باید تقویت شود و شهر ملایر باید طوری باشد که در شأن دو برند جهانی شهر جهانی انگور و شهر جهانی مبلمان منبت باشد.

امام جمعه ملایر در ادامه از جمله نیازمندی های مهم شهر ملایر را نداشتن سالن آمفی تئاتر جهت برگزاری مراسمات بزرگ دانست و گفت: به یاد یک هزار و صد شهید گلگون کفن دفاع مقدس ملایر سالنی با ظرفیت 1100 نفر احداث گردد به نحوی که بتواند میزبان مراسمات شهرستانی و استانی باشد.

امام جمعه ملایر دومین نیازمندی فرهنگی این شهر را نداشتن نمایشگاه دائمی بیان کرد و گفت: پیشنهاد می شود محل کنونی انبار غله که هم در مرکز شهر و هم در محله ای کمتر برخوردار قرار دارد، جهت نمایشگاه دائمی در نظر گرفته شود تا باعث آبادانی آن منطقه گردد.

وی گفت: در زمینه ی ساخت المانهای شهر سعی شود المانهای داخلی ساخته شود و از ساخت المانهای کشورهای غربی اجتناب گردد.

امام جمعه ملایر در ادامه با اشاره به این موضوع که آقای فرجی شهردار ملایر خود یک چهره ی فرهنگی است و در زمان مسؤولیت ایشان باید فضاهای فرهنگی شهر تقویت شود،  از نصب پارچه نوشته ها در محرم، اربعین، هفته دفاع مقدس و سایر مناسبات تقدیر و تشکر نمود و گفت: چهره ی شهر در این ایام بسیار خوب بود.

حجت الاسلام برقراری در خصوص بوستان بانوان گفت: از جمله کارهای خوب شهردار احداث بوستان بانوان است که محیط امنی را برای آنها فراهم می نماید تا بتوانند ورزش همگانی و صبحگاهی را در آن انجام دهند.

در پایان شهردار ملایر گفت: بر اساس برنامه ریزی، قرار است یک سالن آمفی تئاتر با گنجایش 1100 نفر ساخته شود و در کنار آن دو سالن کوچکتر احداث گردد که پیوست فرهنگی داشته باشد تا بتوان در زمینه های ملی و مذهبی از آن به نحو شایسته استفاده کرد.