.

جزئیات خبر

بوستان هنر به بهره برداری رسید

اداره ارتباطات و امور بین الملل
474
1400/09/04
بوستان هنر به بهره برداری رسید

با تلاش بی‌وقفه نیروهای سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای سبز شهری و سبزبانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر بوستان هنر واقع در بلوار 15 خرداد، خیابان شهید نوروزی در کوتاه‌ترین زمان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایرمجید فرجی شهردار ملایر گسترش فضای سبز و احداث بوستان‌های محله‌ای را از جمله سیاست‌های راهبردی و اولویت‌های مدیریت شهری عنوان کرد و ادامه داد: بوستان محله‌ای هنر در راستای رسیدگی به مناطق کم برخوردار شهر، ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان، احترام به مطالبات همشهریان گرامی و توسعه فضاهای تفریحی و رفاهی احداث گردید.

فرجی در ادامه با بیان اینکه مجموعه شهرداری ملایر برای ارتقای خدمات‌رسانی و افزایش رضایت شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند، افزود: عملیات محوطه‌سازي، تسطیح، جدول‌گذاری، سنگ‌فرش، هره‌چینی، خاک‌ریزی، احداث باغچه،کاشت درخت، درختچه، گل‌های دائمی و نصب مبلمان شهری در این بوستان انجام شده است.

شهردار ملایردر ادامه احداث و بهسازی بوستان‌ها و توسعه فضای سبز را عاملی کلیدی در سلامت روحی و روانی شهروندان دانست و ابراز امیدواری کرد احداث بوستان‌های محله‌ای در مناطق کم برخوردار شهر تداوم یابد.