.

جزئیات خبر

اهداف و برنامه های پیش روی شهرداری ملایر

روابط عمومی شهرداری ملایر
681
1400/09/14
اهداف و برنامه های پیش روی شهرداری ملایر

شهردار ملایر: مسئله ی پنهانی نداریم، فعالیت‌ها را با رسانه‌ها و مردم صادقانه در میان می گذاریم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، مجید فرجی شهردار ملایر در پاسخ به پرسشی در مورد برنامه‌های وی در دوره مدیریتی پیش رو اعلام داشت: با توجه به اینکه خودم از نیروهای شهرداری بوده ام و به ظرفیت ها و موانع موجود واقفم، برنامه ها را رویایی در نظر نگرفته و رویکردی بر اساس کاستی ها و دغدغه های شهر و مردم شهرم خواهم داشت.

فرجی ادامه داد: اهداف را مطابق نیازها و اولویت ها به برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم بندی کرده و در راستای برنامه، پیش خواهیم رفت و بر اساس همین رویکردها، حوزه‌های فعالیتی را در سه حوزه اصلی «عمرانی»، «خدماتی» و «اداری- مالی»، دسته‌ بندی کرده که در حوزه عمرانی یک برنامه شش ماهه از ابتدا در نظر گرفته ایم.

شهردار ملایر با بیان این نکته که اولویتمان تکمیل پروژه های نیمه تمام است، گفت: از جمله اقدامات این دوره، تکمیل ساختمان نیمه کاره خدمات شهری و اسکان نیروهای کارگری در مواقع اضطراری و بحران، تکمیل ساختمان شهرداری منطقه، به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان، تکمیل مرکز فرهنگی تجاری میدان استاندارد در راستای خدمات رسانی به مردم منطقه و توزیع متوازن، متناسب و عادلانه ی خدمات به تمام نقاط شهر و تکمیل کانال منطقه پشت ناسیونال با توجه به در پیش رو بودن زمستان و بارش های احتمالی است.

فرجی سایر برنامه های پیش روی این دوره را اینگونه برشمرد: راه اندازی رستوران غار آکواریوم و رستوران سنتی و به اتمام رساندن متل های بام ملایر.

تسریع در اجرای پروژه‌های جدول گذاری و آسفالت، در شرایط دمایی و جوی مناسب، که در این راستا روکش نوارهای حفاری را پیش از بارش ها تقریبا به نتیجه رسانده ایم.

راه اندازی و تجهیز گرمخانه شهرداری که برای آقایان و خانم ها از آبان ماه آغاز به کار کرده است.

تجهیز محل نگهداری سگ های بلاصاحب که از سطح شهر جمع آوری شده اند.

تملیک و مرمت خانه تاریخی منصوری با همکاری ورثه منصوری.

جابجایی دستفروشان مقابل بیمارستان غرضی و انتقال به محوطه مقابل دانشکده علمی کاربردی.

ساماندهی و مدیریت سد معبر ابتدای خیابان شهید صفرخانیان.

ساماندهی و رفع مشکلات مناطق سیل خیز شهر تا حد امکان.

تغییر و تحول در حوزه پیگیری تخلفات ساختمانی با جابجایی پرسنل و آموزش آنان به منظور ایجاد پویایی و عملکرد بهتر.

شهردار ملایر در پایان، تقویت حوزه توافقات و ایجاد کارگروهی ویژه و فعال به منظور تسریع در تعریض دو خیابان شهدا و شهید مصطفی خمینی (ره) را اعلام نمود و با بیان این نکته که فاز اول ساخت المان شهدای خلبان در دست اجراست از ادامه ساخت تندیس شهدای والامقام خلبان و فضا سازی محوطه آن در آینده ای نزدیک خبر داد.