.

جزئیات خبر

مراسم تجلیل از دو استاد گرانقدر خوشنویسی ملایر برگزار شد.

روابط عمومی شهرداری ملایر
376
1400/10/29
مراسم تجلیل از دو استاد گرانقدر خوشنویسی ملایر برگزار شد.

به همت شورای اسلامی شهر و اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری ملایر، از اساتید برجسته ی هنر خوشنویسی، آقایان وحید عاجل و محمد غریب تجلیل به عمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری ملایر، در طی مراسمی که به همین مناسبت در سالن اجتماعات شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهرداری ملایر برگزار گردید،  اساتید خوشنویسی آقایان وحید عاجل و محمد غریب  به بیان پیشنهادات خود  با موضوعاتی از جمله،  توسعه هنر خوشنویسی که کمتر شناخته شده و در عین حال مورد استقبال مردم است،  برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ های هنری، انجام تبلیغات و سعی در بالا بردن سلیقه زیبایی شناختی مردم و علاقمند نمودن شهروندان با هنرهای مهجور، برگزاری نمایشگاه آثار، تماس مستمر و مؤثر مسؤولین و هنرمندان و همچنین نظراتی در راستای تعامل مؤثر هنرمندان بخصوص هنرمندان رشته ی خوشنویسی  با شهرداری پرداختند.

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام احمد چهاردولی، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ملایر، حسین بابایی مشاور و نماینده شهردار ملایر و جمعی از مسؤولین و کارکنان واحدهای محتلف این شهرداری برگزار گردید هریک از حضار به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداخت.

در پایان لو‌ح تقدیری به رسم یاد بود،  به این دو هنرمند اهدا گردید.

شایان ذکر است که نمایشگاه آثار نفیس و ممتاز خوشنویسی این دو هنرمند، در آبان ماه سالجاری، در سرای فرهنگ و هنر،  واقع در خیابان شهید رجایی شهر ملایر برگزار شد.